Wojciechowska spędza Wielkanoc w Himalajach. Pokazała "oryginalną" pisankę

Wojciechowska spędza Wielkanoc w Himalajach. Pokazała "oryginalną" pisankę Źródło: .

Martyna Wojciechowska spędza na podróżach wiele tygodni w ciągu roku. Zapewne przez tyle lat zdążyła ona już przywyknąć do tego, że czasem spędza święta z dala od swoich bliskich. W minioną sobotę dodała na swój Instagram zdjęcie z bardzo wyjątkowej Wielkanocy. 

Martyna Wojciechowska w Wielką Sobotę postanowiła powspominać miłe wydarzenia z jej przeszłości. W związku z tym dodała na swój Instagram zdjęcie zrobione już 13 lat temu. Wojciechowska spędziła wówczas swoją Wielkanoc w Himalajach, gdzie zdobyła szczyt Mount Everest. Nie tylko fani podróżowania byli zachwyceni takim osiągnięciem. Martyna również nie kryła swojego szczęście i dumy jaka ją rozpierała mimo że spędzała święta tyle kilometrów od swojej najbliższej rodziny.

Martyna Wojciechowska i jej wyjątkowe święta

Otaczający śnieg nie przeszkodził podróżniczce w kultywowaniu tradycji. Choć pogoda podczas świąt Wielkanocnych nie zawsze nas rozpieszcza, to w głównej mierze kojarzy się nam z wiosną. Martyna Wojciechowska mogła wówczas pomarzyć o ciepłym słoneczku i budzącej się do życia roślinności. Nie przeszkodziło jej to jednak, by praktykować jedną z najbardziej popularnych tradycji związanych z Wielkanocą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Podróżniczka postanowiła stworzyć pisanki, a jedną z nich pochwaliła się własnie na swoim Instagramie. Fotografię z udekorowanym jajkiem podpisała: 

- Ale nawet w obozie pod Mount Everestem zadbaliśmy o odpowiednią atmosferę. Jak oceniacie moje zdolności artystyczne? - spytała.

Komplementów nie brakowało. Internauci chwalili nie tylko jej zdolności artystyczne, ale i zamiłowanie do pasji oraz wytrwałość, którą Wojciechowska nieustannie się odznacza.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  2. Legendarny aktor TVP cierpi na straszną chorobę. To przez nią schudł aż 13 kg! Na świecie atakuje ona 400 milionów ludzi rocznie!
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Duma polskiego aktorstwa dostaje głodową emeryturę. ZUS śmieje mu się w twarz
  5. Kolejny pożar. Znowu w Polsce, dym widać z 30 kilometrów

 

Źródło: PLOTEK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News