Ile zarabia Martyna Wojciechowska? Jednak nie pracuje dla idei, astronomiczna kwota

Ile zarabia Martyna Wojciechowska? Jednak nie pracuje dla idei, astronomiczna kwota

Martyna Wojciechowska należy do najbardziej rozpoznawalnych polskich podróżniczek. Na jej popularność składają się też kontrowersyjne wypowiedzi . Jak chociażby niedawny komentarz o tym, by pokolenie millenialsów pracowało dla idei. Z raportu "Forbesa" wynika, że Wojciechowska, co jak co, ale dla idei nie pracuje.

Martyna Wojciechowska skrytykowała młodych ludzi za roszczeniowe podejście do pracy i płac. Swój pogląd w sprawie wyraziła dla gazety "Głos Mordoru". Na cenzurowanym znaleźli się ludzie urodzeni w latach 80. i 90.

 - Niby wszyscy świetnie się prezentują, mają pasję, chęć do pracy, chcą się rozwijać – w CV znakomicie to wygląda, w rzeczywistości jest już jednak gorzej. U młodych dominuje postawa roszczeniowa. Millenialsi wiele oczekują i wiele chcą, ale nie potrafią się odnaleźć na rządzącym się swoimi prawami rynku – powiedziała.

Martyna Wojciechowska uderza w młodych

I dodała, że sama "zawsze pracuje dla idei, z misją". Dziennikarze "Super Expressu" przypomnieli, że nie samą ideą żyje dziś Wojciechowska. Jej rozpoznawalne nazwisko pozwala jej na spore zarobki, zwłaszcza z reklam.

Jak informuje "Super Express" Martyna Wojciechowska tylko w tym roku wzbogaciła się z reklam o 2 miliony złotych. I przypomina, że dziennikarka reklamuje dziś biżuterię, telefony komórkowe, szampony do włosów, czy wodę mineralną. 44-letnia podróżniczka wypowiedziała więc kontrowersyjne słowa, kiedy sama na pieniądze nie może narzekać. Do wspomnianych pieniędzy należy doliczyć niemałe przecież stawki za udział w programach telewizyjnych.

Sama zarabia miliony. Na ideę może sobie pozwolić

Z tej perspektywy nie dziwi więc podejście, że Martyna może sobie od czasu do czasu pozwolić na projekt, który nie przyniesie, przynajmniej od razu, korzyści finansowych.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Często realizuję projekty, z których nie czerpię korzyści finansowych - stwierdziła Wojciechowska. I tak też zasugerowała tzw. millenialsom. Zarzuciła im wygórowane żądania finansowe. Sęk w tym, że samą ideą, przynajmniej na początkowym etapie kariery zawodowej młodzi ludzie na pewno nie pożyją. A już na pewno nie każdy urodzony w latach 80. czy 90. będzie czerpał dodatkowe profity z reklam, by tak jak podróżniczka w pełni poświęcić się "pracy dla idei".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co się dzieje z Martyną Wojciechowską? „Zaprzecza wszystkiemu co robiła całe życie”
  2. Martyna Wojciechowska walczy o zdrowie swojej córki! To wyścig z czasem
  3. Martyna Wojciechowska ma zakaz wjazdu do kraju. Zrobiła tam coś niezwykłego
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News