Wojciechowska pokazała nowego partnera. Jest znaną postacią

Wojciechowska pokazała nowego partnera. Jest znaną postacią

Martyna Wojciechowska uwielbia podróże, przygody i przekraczanie granic ludzkich możliwości. Ciekawa świata kobieta na całe szczęście znalazła partnera, który podziela jej zainteresowania. Niedawno ujawniono jej nowy związek.

-Z kobietą, która potrafi zaimponować - tak Przemek Kossakowski opisał swoje zdjęcie z Martyną. Początkowo byli tylko znajomymi - poznali się w 2017 roku, mieli wspólną pasję, dobrze się dogadywali. Jednak w ciągu kilku miesięcy ich relacja przerodziła się w coś więcej. Obecnie nieśmiale przyznają, że są parą, a Martyna Wojciechowska wydaje się promieniować po wejściu w nowy związek.

Martyna Wojciechowska i Kossakowski przyłapani na randce

Wymieniali czułe uściski, przytulali się do siebie, szeptali sobie do ucha. Na ich twarzach cały czas gościł uśmiech - opowiada naoczny świadek. Inny informator twierdzi, że są sobą zafascynowani i czują, że wiele ich łączy. Sam Kossakowski woli nie przyznawać się do związku z Martyną Wojciechowską. W wywiadzie powiedział, że najważniejszą dla niego zasadą jest unikanie opowiadania publicznie o sprawach prywatnych.

Opinia fanów jest podzielona

Martyna Wojciechowska ma bardzo wiernych i wspierających ją fanów, jednak jeśli chodzi o jej związek z Kossakowskim, ich opinie są bardzo podzielone. Większość gratuluje Wojciechowskiej i Kossakowskiemu, jednak są osoby, które twierdzą, że Przemek nie będzie dobry dla Martyny. -Myślałam, że jesteś feministką - skomentowała na jednym z portali zdezorientowana internautka. Martyna Wojciechowska Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Konflikt w rodzinie Lisów. Wszystko przez chłopaka córki
  2. Mikołaj Roznerski wyleciał z hukiem! "Awanturnik, bez szacunku do ludzi"
  3. Kaczyńska nie zamieszka z partnerem?! "To przez jego zdrady"
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News