Wojciechowska padła ofiarą oszustów! Tragedia podróżniczki

Wojciechowska padła ofiarą oszustów! Tragedia podróżniczki

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej znanych polskich dziennikarek, która na swą pozycję pracowała przez długie lata. Nie bez powodu wiele firm ubiega się o to, aby została ona ich ambasadorką. Jak się jednak okazuje, podróżniczka została właśnie w oburzający sposób oszukana, a sprawą zajęła się już krajowa policja.

Wojciechowska z dużą starannością dobiera marki, które decyduje się reklamować. Stała się już twarzą szamponu do włosów oraz dużej sieci komórkowej. Promowała także wodę, co nie okazało się dla niej jednak wizerunkowym strzałem w dziesiątkę.

Czy Martyna Wojciechowska padła ofiarą przestępstwa?

Co zadziwiające, wbrew woli podróżniczki jej wizerunku użyto także w kampanii środka do odchudzania. Dziennikarka ogłosiła właśnie, że nie ma z firmą nic wspólnego, a o sprawiedliwość zamierza walczyć na drodze prawnej. - NIE MA, NIE BYŁO i NIGDY NIE BĘDZIE cudownego środka na odchudzanie!!! Od kilku dni dostaję od Was niepokojące wiadomości o tym, że w sieci znowu pojawiły się reklamy z moim udziałem, w których polecam specyfik Choco Lite. Stanowczo to DEMENTUJĘ - napisała Wojciechowska na swoim koncie na Instagramie.

Dziennikarka wściekła na oszustów

- Nie stosuję tego środka, a firma go produkująca BEZPRAWNIE wykorzystuje mój wizerunek i przytacza moje rzekome wypowiedzi. Sprawą zajmuje się Policja. NIE KUPUJCIE TEGO PRODUKTU. Nie znam jego składu, a źródła jego pochodzenia i dystrybucji są co najmniej podejrzane. Możecie mocno zaszkodzić swojemu zdrowiu! - dodała także wyraźnie rozzłoszczona podróżniczka. - JEDYNĄ SKUTECZNĄ metodą na odchudzanie jest ZBILANSOWANA DIETA i RUCH. Bardzo dziękuję Wam za czujność i blokowanie tych reklam - poradziła wdzięczna fanom dziennikarka, stanowczo odcinając się od działań firmy, która ją oszukała.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wrzuciła zdjęcie z kąpieli z synem. Internauci oburzeni jej pozą
  2. Ciężko chora dziennikarka TVN ujawnia: „Zderzyłam się ze ścianą”
  3. Elżbieta Jaworowicz nie odpuszcza! Bandyta urządził piekło, ofiara cudem przeżyła
  4. Rząd nas okłamał! Rytualny ubój w Polsce: zakazu nie będzie, ustawa wycofana
Martyna Wojciechowska Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News