Martyna Wojciechowska wprawiła wszystkich w osłupienie. Chodzi o TVN

Martyna Wojciechowska wprawiła wszystkich w osłupienie. Chodzi o TVN Źródło: fot. Instagram

Martyna Wojciechowska wzbudziła niemałe zainteresowanie nowym związkiem. Samotna od dziewięciu lat, w końcu odnalazła miłość. TVN postanowił wykorzystać popularność odważnej pary zakochanych. Ten pomysł może przynieść stacji miliony!

Martyna Wojciechowska niedawno oficjalnie przyznała się do nowego związku z Przemkiem Kossakowskim. Para przez długi czas nie chciała afiszować się przed paparazzi, teraz jednak coraz częściej widujemy ich razem. A będzie tylko lepiej - TVN podobno zaproponowało dwójce podróżników coś, czemu nie mogli się oprzeć.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski poprowadzą nowy program TVN!

- W połowie czerwca spotkał się z podróżnikami i zaproponował im wspólny program, na którego kształt będą mogli mieć duży wpływ - mówi o dyrektorze programowym TVN informator "Na Żywo". Kossakowski zaczął być rozpoznawalny dzięki stacji TTV. To tam we własnym programie sprawdza granice ludzkiej wytrzymałości. Jest to człowiek odważny, bezkompromisowy, miłośnik nowych doświadczeń i adrenaliny. Idealnie pasuje do Martyny Wojciechowskiej - również odważnej i głodnej przygód kobiety. O czym może być ich program? Stacja do tej pory nic nie zdradza. Jest jednak pewne, że widzowie nie będą się nudzić! Martyna Wojciechowska na swoim Instagramie ma aż 1,6 mln fanów. Kossakowski - niespełna 150 tys. Tak popularne w tym czasie osoby mogą być dla stacji pewnym sukcesem! Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Masz groszową emeryturę? Zabiorą ci ją!
  2. Edyta Pazura ZAWSTYDZIŁA Lewandowską! Fani przecierają oczy ze zdumienia
  3. Kwiaty i łzy. Kultowa dziennikarka odchodzi z Polsatu po latach, była jedną z najsłynniejszych
  4. Masz kota lub planujesz go mieć? Oto co powinieneś o nim wiedzieć
  5. Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie pochwaliła się ciążą i nowym partnerem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News