Oto co ojciec przekazał Martynie Wojciechowskiej. Tak, zgadliście dokładnie o co chodzi

Oto co ojciec przekazał Martynie Wojciechowskiej. Tak, zgadliście dokładnie o co chodzi Źródło: Fot. Instagram/martyna.world

Martyna Wojciechowska bez wątpienia jest jedną z najodważniejszych Polek, która nie boi się wyzwań, egzotycznych podróży oraz przygód na innych kontynentach. Rzadko dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, jednak teraz na jaw wyszło coś oszałamiającego. To, co przekazał jej ojciec, zaskakuje i wzrusza. 

Martyna Wojciechowska dała się poznać jako osoba wyjątkowo żywiołowa, odważna i ciągle poszukująca nowych wyzwań. Widzowie uwielbiają oglądać relacje z jej licznych podróży do egzotycznych miejsc - nikt tak jak ona nie potrafi przeplatać niezwykłych przygód z istotnym przesłaniem dotyczącym globalnych problemów pokroju rasizmu, nietolerancji czy łamania praw człowieka. Mimo sprawiania wrażenia wyjątkowo silnej "kobiety na krańcu świata" Martyna Wojciechowska jednocześnie często podkreśla ogromny wpływ na swoje życie ukochanych rodziców, ich wsparcie i dumę, o której z chęcią opowiada. Wyznania te zawsze są przejmujące, jednak podróżniczka zwykle unika wgłębiania się w sprawy prywatne czy publikowania osobistych zdjęć. Tym razem jednak gwiazda TVN podzieliła się ze swoimi fanami czymś niesamowitym i wzruszającym.

Martyna Wojciechowska ze swoim ojcem

Martyna Wojciechowska nigdy nie ukrywała swojej ogromnej miłości, jaką darzy zawsze wspierających ją rodziców, jednak nigdy nie chciała dzielić się żadnymi osobistymi zdjęciami z nimi czy intymnymi szczegółami ze swojego dzieciństwa. Tym razem jednak z okazji 84. urodzin swojego ojca opublikowała wzruszającą fotografię z nim na swoim koncie na Instagramie, a chwilę później dołączyła do tego imponujące nagranie, które szybko zyskało popularność wśród internautów. - Mój kochany TATA ma dzisiaj URODZINY! 84 lata!!! Mój absolutny autorytet i wsparcie od najmłodszych lat! Jest także moim największym fanem! Uwierzycie, że od ponad 20 lat skrupulatnie zbiera każdy, nawet najmniejszy wycinek z gazety z informacją o mnie? Tato, dziękuję Ci za to, że zawsze we mnie wierzyłeś, pomagałeś rozwijać skrzydła i pozwalałeś popełniać błędy. Kocham Cię najmocniej na świecie! - napisała pod postem. Dzięki opublikowanemu filmikowi wiemy już, co ojciec przekazał swojej kochanej córeczce - fantastyczne poczucie rytmu, energię oraz zamiłowanie do tańca. To, jak wywijają wspólnie na parkiecie, zobaczyć możecie poniżej. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci oszaleli

Instagram Wojciechowskiej jest wyjątkowo popularny - każdy post natychmiast gromadzi setki reakcji oraz dziesiątki komentarzy, lecz ten filmik zrobił szczególną furorę. W ciągu zaledwie kilku godzin wpis zalała cała lawina komentarzy zachwyconych fanów oraz życzeń dla jubilata.   - Już wiemy po kim Martynka tak świetnie tańczy. Sto lat tacie! - składa życzenia fanka. - Tata się rusza jakby miał ze 20 lat mniej, fantastycznie razem wyglądacie - dodaje internauta. - Super energia, wiadomo już, po kim Martyna to taki wulkan energii. Naj, naj dla taty! - pisze kolejna osoba.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Wyciekło zdjęcie młodziutkiej Gessler! Jako małolata wyglądała, że WOW
  2. Widzowie linczują partnerkę gwiazdora TVP! „Pusta wydmuszka”
  3. Okrutny nałóg zaatakował gwiazdora Polsatu! Krystyna Janda zdecydowała się pomóc
  4. Znaki zodiaku POLSKICH gwiazd. Z kim dzielisz los?
  5. Znaki zodiaku, które są niezwykle ROMANTYCZNE. To prawdziwe słodziaki
Następny artykuł