Córka Wojciechowskiej o jej partnerze: "To nie jest mój ojciec"

Córka Wojciechowskiej o jej partnerze: "To nie jest mój ojciec" Źródło: youtube.com/tvnpl

Martyna Wojciechowska postanowiła związać się z popularnym dziennikarzem Przemkiem Kossakowskim. Oboje pełni pasji i spełnieni zawodowo szybko znaleźli wspólny język. Media długo spekulowały nad tym, jak wyglądały relacje partnera podróżniczki z jej córką. Marysia właśnie powiedziała, co myśli o mężczyźnie.

Martyna Wojciechowska długo nie mogła się pogodzić ze stratą swojego partnera i ojca Marysi. W wywiadach opowiadała, że trudno jest jej znaleźć drugą połowę. Z całą pewnością jedną z najważniejszych kwestii, które mogły zaważyć na wspólnej przyszłości, była relacja córki dziennikarki z przyszłym partnerem. Jak Marysia zareagowała na nowego członka rodziny?

Martyna Wojciechowska będzie wściekła. Marysia mocno skomentowała relacje z Kossakowskim

Na jednej z najpopularniejszych wśród nastolatków platform mediów społecznościowych "Tik Tok", Marysia postanowiła przedstawić, w jaki sposób spędza czas z partnerem Wojciechowskiej. Oboje postanowili przeprowadzić zabawną rozmowę. - Tato, tato - mówi Marysia do Kossakowskiego. - Tak, Johny - odpowiada mężczyzna. - Kochasz mnie? - pyta wzruszająco dziewczynka. - Nie, Johny - odpowiada zaskakująco dziennikarz. Pod rozmową pojawił się komentarz dziewczynki, w którym dość ostro komentuje relacje z mężczyzną. - To nie mój tata, żeby nie było dramy - napisała córka Wojciechowskiej. Nikt się nie spodziewał takiego finiszu zabawnej rozmowy. Marysia zdaje sobie najwyraźniej sprawę z tego, że związek jej mamy jest komentowany regularnie przez tabloidy. W związku z tym postanowiła zaznaczyć, że Kossakowski nie jest jej "prawdziwym tatą".

Niezwykła miłość Wojciechowskiej

O tym związku media mówiły od maja 2018 roku. Tabloidy śledziły każdy krok pary. Jednym z najbardziej wzruszających momentów, które uwieczniły aparaty fotoreporterów był ten, w którym Kossakowski bawił się na plaży z córką podróżniczki. To pokazało, że wziął całkowicie odpowiedzialność za dziecko swojej partnerki i akceptuje nową sytuację.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Przemek Kossakowski od dawna fascynował się działalnością Wojciechowskiej. Sam, od wielu lat prowadzi programy, w których odwiedza rozmaite miejsca na świecie i opowiada o lokalnej kulturze. Zarówno dziennikarz, jak i podróżniczka są bardzo oddani swojej pasji. Martyna przyznała, że jej życie zawodowe jest bardzo absorbujące. Gdy nagrywa programy dla stacji TVN i wyjeżdża, pod jej nieobecność opiekę nad Marysią sprawuje właśnie Kossakowski. Pomimo kontrowersyjnego wpisu można zauważyć, że mężczyzna jest niezwykle oddany opiece nad dziewczynką. To z nią spędza każdą wolną chwilę. Media spekulują nad tym, kiedy para postanowi stanąć wspólnie na ślubnym kobiercu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ogromne polskie województwo jest w niebezpieczeństwie. Gwiazda TVN nie mogła dużej milczeć
  2. Kontrowersyjna gwiazda TVN i TVP traci wzrok przez straszną chorobę. Tragedia
  3. Co jeszcze zrobi TVN, by zniechęcić widzów?! Znienawidzona gwiazda w nowym show
  4. Kryzys w związku. 10 sygnałów, które pokazują, że to już koniec
  5. Znaki zodiaku i ich idealne połączenie. Jakich kobiet szukają mężczyźni
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News