Reklama
Okrutnie skrzywdzili Martynę Wojciechowską. Dramat gwiazdy TVN
Reklama

Okrutnie skrzywdzili Martynę Wojciechowską. Dramat gwiazdy TVN

Martyna Wojciechowska przeżywa w ostatnim czasie nie najlepsze chwile. Gwiazda TVN poczuła się pokrzywdzona okrutnymi zarzutami, które padły pod jej adresem. Aż trudno uwierzyć, że ktokolwiek mógłby ją w ten sposób oczerniać. 

Reklama

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej interesujących postaci w show-biznesie. Jej sława nie wynika z kontrowersyjnych wypowiedzi, ani nawet kosztowności jej wypraw po całym świecie. Gwiazda słynie przede wszystkim z odwagi i misji, z którą tworzy swój telewizyjny program. Martyna Wojciechowska "Kobietę na krańcu świata" tworzy już od 10 lat. W tym czasie odwiedziła dziesiątki krajów i kultur, by za pomocą telewizyjnych kamer pokazywać życie kobiet w różnych zakątkach świata. Dziennikarka posiada również inne pasje. Słynie z zamiłowania do samochodów terenowych i wspinaczki górskiej. Wiele lat temu zdobyła Koronę Ziemi i brała udział w najsłynniejszych rajdach samochodowych na świecie. To również dzięki słabości do ekstremalnych aktywności i przekraczania własnych granic zeszła się z Przemkiem Kossakowskim, dziennikarzem TTV.

Niedawno Wojciechowska, która rzadko ujawnia wiele ze swojego prywatnego życia, poinformowała, że postanowiła adoptować poznaną w Tanzanii albinoskę Kabulę. Dotknięta plemienną przemocą dziewczynka przyjechała do Polski, gdzie wraz z Wojciechowską odwiedziła Warszawę, Tatry i poddała się leczeniu wzroku.

Reklama

Martyna Wojciechowska adoptowała ofiarę obrzydliwego przestępstwa

Adoptowana przez Wojciechowską Kabula we wczesnej młodości stała się celem ataku wierzących w magiczne właściwości albinoskich kości rodaków. Przestępcy amputowali jej rękę, by przerobić ją na amulety, a te sprzedać. Co roku ofiarą zabobonów, którym miejscowe władze nie mają ochoty położyć kresu, ginie tysiące osób. Martyna Wojciechowska przejęta losem kabuli postanowiła zacząć  pomagać jej finansowo i dążyć do spełniania jej marzeń.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kilka miesięcy temu dziewczynka po raz pierwszy odwiedziła Polskę, gdzie wraz z dziennikarką udzieliła wywiady w DDTVN. Obie zwiedziły również kilka zakątków Polski. Głównym celem wizyty było jednak leczenie wzroku, z którym Kabula ma ogromne problemy.

Gwiazda TVN okrutnie zaszczuta. Wojciechowska czuje się pokrzywdzona

Wśród gratulacji i najlepszych życzeń w stronę Wojciechowskiej skierowano również liczny hejt. Wiele osób oskarżyło ją o "lansowanie się" na tragedii pochodzącej z Tanzanii albinoski. Natłok krytyki ewidentnie przytłoczył gwiazdę TVN i zmusił w końcu do odpowiedzi za pośrednictwem mediów. Czoła nienawistnikom stawiła na łamach "Zwierciadła". - Jestem w stanie przyjąć też na klatę komentarze, że dla lansu adoptowałam chorą na albinizm dziewczynkę z Tanzanii. Uważam je za krzywdzące, ale tłumaczę sobie, że świadczą one o tych, którzy je piszą. Mnie coś takiego w ogóle by nie przyszło do głowy - z góry zakładam, że ludzie mają dobre intencje - powiedziała Martyna Wojciechowska.

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. 500 plus odebrane wielu rodzinom! Wysłano już zawiadomienia
  2. Fani show TVN prawie dostali zawału! Szokujące nagranie zwaliło ich z nóg
  3. Publiczność oszalała! Zenek Martyniuk wysadził w powietrze telewizyjne show
  4. Znaki zodiaku i ich wymarzone prezenty. Jak je uszczęśliwić?
źródło: plotek.pl
Reklama
Następny artykuł