Pikio.pl Martyna Wojciechowska
screen tvnpl
Bartłomiej Chudy - 16 Grudnia 2018

Martyna Wojciechowska OSTRA jak nigdy! Takiej jej nie znamy

Martyna Wojciechowska znana jest nie tylko z podróżniczej pasji. To charakter i zabieranie głosu w sprawach trudnych zbudowały jej markę. Gwiazda potrafi wbić szpilę w show-biznesową konkurencję oceniając bez pardonu zabiegi estetyczne koleżanek "po fachu".

Martyna Wojciechowska, dzięki swojej wyrazistości i pewności siebie, nie schodzi z okładek czasopism i nagłówków medialnych. Wystarczy przypomnieć jej wypowiedź o roszczeniowym pokoleniu z przełomu lat 80. i 90., czy niedawny, ostry apel o podjęcie działań z racji ocieplenia klimatu.

Mocne słowa o koleżankach z show-biznesu. Martyna Wojciechowska krytykuje

W ostatnim wywiadzie, którego Wojciechowska udzieliła "Plejadzie", znana reporterka postanowiła ocenić znajome ze świata show-biznesu. Wojciechowska, stała bywalczyni salonów, podzieliła się swoją refleksją odnośnie podejścia koleżanek do sławy, pieniędzy, autokreacji. Zdobyła się przy tym na odważne słowa dotyczące poprawiania urody, choćby operacji plastycznych. - Nie ulegam modzie wykraczania poza granicę kosmetyki. Mam wrażenie, że w naszym show-biznesie powoli przeżywamy atak klonów. Niektóre moje koleżanki po fachu trudno już poznać. Wiele jest do siebie tak podobnych, że się muszę długo zastanowić, jak ma na imię, bo nie jestem przekonana, czy to na pewno ona, bo te duże usta, ostrzyknięte policzki... - powiedziała Plejadzie Martyna Wojciechowska. Mówiła o tym ze śmiechem, zaznaczając, że stylizacje a'la Wojciechowska ją bawią. Sama przyznała, że nie ingerowałaby do tego stopnia w urodę. Plejada odnotowała też, że podróżniczka niechętnie patrzy na zabiegi medycyny estetycznej, ale też jest ostrożna w krytyce tych, którzy się na nią decydują.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna MuchaJakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- Niech każdy robi to, co uważa za słuszne. Jeśli komuś się to podoba, to dobrze, ale ja nie mam takiej potrzeby - dodała Wojciechowska. Jej podejście - jak zwykle - podzieli kobiecą opinię publiczną. Zwolenniczki delikatnego poprawiania z pewnością wzięły jej słowa do serca. Co innego panie, dla których medycyna estetyczna i godziny spędzane na makijażu, czy nowych stylizacjach, stanowią swoistą "świętość". Choć nie padły żadne nazwiska, którymi reporterka podparła by swoją tezę, z pewnością znajdą się kobiety, które poczuły się adresatami wspomnianych słów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Martyna Wojciechowska rozgrzała fanów do czerwoności! Burza wokół powrotu „Big Brothera”
  2. Martyna Wojciechowska bije na alarm! Zostało nam niewiele czasu, przerażające
  3. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  4. Martyna Wojciechowska pokazała swoją mamę! Widać po kim odziedziczyła urodę
  5. Córka Martyny Wojciechowskiej – kto to, czy ma rodzeństwo? Będziecie w szoku
Martyna Wojciechowska15 gwiazd, które cudem uniknęły śmierci [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News