Martyna Wojciechowska podjęła przełomową decyzję w swoim życiu. Choć od długiego czasu była singielką, związek z Przemkiem Kossakowskim wyraźnie kwitnie – świadczy o tym zdjęcie, które wstawiła na Instagrama. Pisze się nowa historia.

Martyna Wojciechowska ma kilka tatuaży, ale nigdy nie decydowała się na robienie ich pod wpływem impulsu. Każdy kolejny związany był z przełomowym momentem w życiu. Widocznie właśnie taki teraz nastał. Martyna opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym siedzi w studiu tatuażu, a artysta właśnie tworzy nową „dziarę” na jej plecach.

Czy jest to związane z nowym programem na TVN, którego ma być prowadzącą? Możliwe, choć jednak mało prawdopodobne. W tym przypadku zdecydowanie chodzi o nowy związek z Przemkiem Kossakowskim. Choć parą są dopiero od kilku miesięcy, już teraz zastanawiają się nad wspólną przyszłością. A tatuaż, który będzie przypominał Kossakowskiego, zostanie z Martyną Wojciechowską na zawsze.

Martyna Wojciechowska podjęła decyzję! Związek z Przemkiem Kossakowskim wchodzi na nowy poziom?

Jak wiadomo, tatuaż zostanie z Martyną na całe życie. Czyżby za nową dziarą kryła się jakaś przełomowa decyzja na temat ich związku? Martyna Wojciechowska sama przyznaje, że właśnie teraz zaczyna pisać się historia jej życia.

Moje tatuaże to moja historia. Nowa właśnie się pisze… Długo zwlekałam z tą decyzją bo to nowy etap życia, nowa definicja wolności – napisała na Instagramie gwiazda.

Martyna Wojciechowska początkowo nie przyznawała się do związku z Kossakowskim. Obydwoje chcieli zachować to w tajemnicy. Niestety, po tym jak kilka razy zostali przyłapani przez paparazzi, musieli przyznać się do tego, co ich łączy. Teraz nie unikają wspólnych kontaktów publicznie, choć wciąż wolą nie stawać tuż przed aparatami fotografów.

Martyna Wojciechowska
fot. Instagram

PRZECZYTAJ:

  1. Największa gwiazda Top Model jest wściekła. „Błagałam, żeby go nie brała”
  2. Smutne. Gdy Kora prosiła o pomoc w walce z rakiem, została zmieszana z błotem
  3. Media OSZUKIWAŁY! Kaczyńska wcale NIE urodziła córki, wszystko to ściema
  4. Smród, odchody i martwe zwierzęta. 275 dzikich zwierząt żyło w skrajnych warunkach

15 gwiazd, które cudem uniknęły śmierci [ZDJĘCIA]

Kinga Rusin i inne gwiazdy, które pokochały czworonogi [ZDJĘCIA]

Zobacz również