Takiej Wojciechowskiej nie znaliśmy. Dla jej córki to był szok

Takiej Wojciechowskiej nie znaliśmy. Dla jej córki to był szok Źródło: screen/YouTube/Kultowe Rozmowy

Martyna Wojciechowska dała się poznać jako pełna pasji podróżniczka i wyjątkowo silna kobieta. Dla swojej córki Marysi od początku jest autorytetem. Ostatnio znana dziennikarka pokazała zupełnie inną twarz. Tego nikt o niej nie wiedział.

Martyna Wojciechowska cieszy się opinią bardzo aktywnej i niezwykle silnej kobiety. Popularna dziennikarka i podróżniczka zachwyca nieprzeciętną osobowością i dla wielu kobiet stanowi wzór do naśladowania. Jest również niekwestionowanym autorytetem dla swojej 11-letniej córki Marysi. Dla "Kobiety na krańcu świata" dziewczynka jest oczkiem w głowie.

Zdobywczyni Mt. Everest chciałaby, aby jej córka również była odważną i pewną siebie kobietą. W wielu wywiadach mówiła, że w swoich metodach wychowawczych kładzie nacisk na wychowanie do samodzielnego i odważnego myślenia. W oczach córki Martyna Wojciechowska zawsze była twardzielką. Jednak ostatnio pokazała zupełnie inne oblicze. 

Martyna Wojciechowska pokazuje zupełnie inną twarz. Takiej jej nie znaliśmy

Wielu osobom wydawało się, że w życiu podróżniczki Martyny Wojciechowskiej nie ma miejsca na słabości i smutek. Ostatnio przyznała się do tego, że czasami płacze. Jak się okazało, 11-letnia Marysia dopiero niedawno zobaczyła łzy swojej silnej i zdeterminowanej matki:

- Paradoksalnie największym wyzwaniem okazało się pokazanie córce mojej słabości. Tego, że ja też czasem czegoś nie wiem, że jest mi źle, że poszukuję. Czułam, że tylko tak mogę w niej rozwijać empatię. A przede wszystkim, że też płaczę - przyznała Martyna Wojciechowska w wywiadzie dla jednego z popularnych magazynów dla kobiet. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dla 11-letniej Marysi łzy matki były zaskoczeniem

Okazywanie słabości stało się jednym z najtrudniejszych wyzwań, z jakim musi mierzyć się Martyna Wojciechowska w procesie wychowywania swojej córki. 11-letnia Marysia - podobnie jak większość fanów - przyzwyczaiła się do wizerunku niezłomnej kobiety, która nie zna słowa słabość: 

- W oczach mojego dziecka byłam niezłomną wojowniczką, a stworzenie skaz i zadrapań na tej mojej zbroi stanowiło trudne zadanie. I wciąż jest bardzo świadomą pracą - zwierzyła się podróżniczka.

Martyna Wojciechowska wydawała sprawiała wrażenie osoby, która stawia czoło wszystkim trudnościom. Jak się jednak okazuje, ona również ma "pięty Achillesowe" i dziś otwarcie mówi o swoich słabościach. Nie boi się okazywać ich także przed swoją córką. 

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

źródło: Jastrząb Post

 

 

Następny artykuł