Martyna Wojciechowska brutalnie napadnięta! Koszmar podróżniczki

Martyna Wojciechowska brutalnie napadnięta! Koszmar podróżniczki

Znana i bardzo lubiana polska podróżniczka, Martyna Wojciechowska przeżyła ciężkie chwile. Prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" produkowanego przez TVN, została brutalnie napadnięta.

Chociaż wszyscy znają ją z telewizji, to o jej życiu prywatnym niewiele wiadomo, bowiem podróżniczka nie dzieli się nim zbyt często. Niedawno jednak ujawniła informację o dramacie, który przypadł jej w udziale. Jesteśmy wstrząśnięci. Od kilku miesięcy w internecie popularna jest akcja #metoo – ja też. Kobiety ze wszystkich stron świata, zaczęły opowiadać o tym, że były lub są molestowane. Akcja rozpoczęła się w odpowiedzi na to, że w Hollywood aktorki często były molestowane. Martyna Wojciechowska zdecydowała się również na trudne wyznanie.

Martyna Wojciechowska była molestowana

Wojciechowska opowiedziała o tym, jak jak była molestowana przez lekarza. Dramatyczna historia jest tym gorsza, że lekarz, który ją molestował, jest obecnie słynny w całym kraju. To uznany profesor medycyny, który Wojciechowskie został polecony przez rodzinę. To wyznanie kosztowało znaną podróżniczkę bardzo wiele. - Byłam bardzo młodą kobietą. Lekarz był docentem, teraz jest profesorem. Już wtedy był poważany, poleciła mi go rodzina. Ufałam mu, wierzyłam, że robi wszystko, żeby pomóc mi w problemie zdrowotnym. Przecież to znany lekarz – myślałam – nie mógłby mnie skrzywdzić, może mi się wydaje, może to moja wina? Jednak sposób, w jaki mnie badał, nie był związany z konieczną diagnostyką – opisuje dramatyczne doświadczenie Wojciechowska. Ta patologiczna sytuacja doprowadziła ją do strachu i niepewności. Wstydziła się komukolwiek do tego przyznać, po prostu nigdy więcej nie poszła do tego lekarza. Po latach jednak znów go spotkała. Jej strach odżył na nowo. – Byłam już rozpoznawalna, z sukcesem, czułam się silną kobietą. A jednak na jego widok zrobiło mi się gorąco, zdrętwiałam, poczułam ten sam lęk, którego doświadczyłam wiele lat wcześniej – wspomina podróżniczka. Martyna Wojciechowska była molestowana nie tylko przez lekarza w Polsce. Również podczas jej licznych wyjazdów za granice doszło do wielu dwuznacznych propozycji ze strony mężczyzn – zwłaszcza podczas podróży po Indiach. Podróżniczka uważa, że mężczyźni w Polsce dopuszczają się nadużyć wobec kobiet, pokazują swoją władzę i przewagę, robią to często przełożeni. Myślicie, że jej wyznanie zmieni choć trochę tę sytuację w Polsce?

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstrząsające informacje o gwiazdorze Klanu. Prowadzi batalię z siostrą zmarłej żony
  2. Julia Wieniawa NAGO! Pokazała bardzo odważne zdjęcia. Ale gorąco
  3. Dzień Dobry TVN: wielki powrót uwielbianej prowadzącej. Fani zachwyceni
Źródło: lelum.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News