Martyna Wojciechowska jest obecnie jedną z najbardziej znanych polskich podróżniczek. Dziennikarka każdą wolną chwilę spędzaną w kraju stara się jednak poświęcać rodzinie. Kiedy gwiazda pokazała na Instagramie fotografię, na której fani mogą ją zobaczyć w towarzystwie rodziców, najwięcej ciepłych słów skierowano w stronę jej mamy, pani Joanny.

Martyna Wojciechowska urodziła się 28 września 1974 roku w Warszawie. Dziennikarka jest córką Stanisława oraz Joanny Wojciechowskich. Od najmłodszych lat gwiazda wykazywała ogromne zainteresowanie podróżami, które ostatecznie stały się dla niej sposobem na życie. Odbyło się to oczywiście z wielką korzyścią dla tysięcy fanów, którzy chętnie oglądają programy telewizyjne Wojciechowskiej oraz czytają jej książki.

Chociaż dziennikarka jest z wykształcenia ekonomistką, w pracy zawodowej bardzo szybko związała się z mediami. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim ze stacją TVN, która od lat realizuje jej projekty.

Martyna Wojciechowska prywatnie

Chociaż większość swego czasu Wojciechowska spędza na podróżach, nie zapomina o pozostawionej w kraju rodzinie. Szczególnie bliscy jej sercu są oczywiście rodzice, którzy wychowali ją na silną i niezależną kobietę, o czym zresztą chętnie opowiada.

Kiedy więc pani Joanna oraz pan Stanisław Wojciechowscy obchodzili kolejną rocznicę ślubu, ich córka pochwaliła się tym faktem na swym koncie na Instagramie. Podróżniczka opublikowała bowiem zdjęcie z rodzicami, pod którym umieściła niezwykle poruszający podpis.

– Moi kochani Rodzicie obchodzą dzisiaj 45. rocznicę ślubu. Dokładnie 13. października 1973 r. powiedzieli: TAK. Mamo, Tato dziękuję Wam, że jestem! Zawsze miałam Wasze wsparcie i mogłam rozwijać swoje PASJE, nawet te najbardziej szalone. Tacy rodzice to prawdziwy skarb! Jesteście moją Inspiracją. Zrobicie Im przyjemność i złożycie życzenia? Na pewno bardzo się ucieszą – zachęciła otwarcie Wojciechowska licznych obserwatorów.

Jak wyglądają rodzice Martyny Wojciechowskiej?

Co ciekawe, poza licznymi życzeniami w komentarzach pojawiło się także wiele pochwał odnośnie wyjątkowej urody pani Joanny Wojciechowskiej. Internauci chętnie zaznaczali, że sama dziennikarka jest bardzo podobna do swojej mamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

„Już wiem Martyna, po kim odziedziczyłaś urodę. Masz piękną mamę i przystojnego tatę. Dla nich obojgu najlepsze życzenia i kolejnych pięknych lat w miłości”; „Podobna jest Pani do mamy!”; „Po mamie rysy twarzy, po tacie głębia spojrzenia. Wszystkiego najlepszego dla rodziców!!!”; „Już wiemy, po kim Pani Martyna jest taka piękna. Pozdrawiam serdecznie i rodzicom życzę kolejnych długich lat w szczęściu, zdrowiu i miłości” – to tylko niektóre z komentarzy, które umieszczono pod fotografią Wojciechowskiej oraz jej rodziców na Instagramie.

Martyna Wojciechowska
Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska

ZOBACZ TAKŻE:

Najgorętsze romanse gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]

  1. Fani w szoku. Wiemy kim jest MŁODSZY od niej mąż Kurdej-Szatan!
  2. SZOK! Nie uwierzycie, jak wygląda dziś Mariolka ze „Świata według Kiepskich”!
  3. Był jednym z pierwszych w Polsce. Nie uwierzycie, co w 1990 roku robił Michał Wiśniewski
  4. Makijaż powiększający oczy dla blondynek. Jak podkreślić delikatną urodę?
  5. Cała Polska mówi dziś o M jak Miłość. Ludzie nie mogą uwierzyć w to, co zrobili producenci
  6. Powiesił psa na drzewie. Zostawił po sobie znak – poznajesz? Pomóż go odnaleźć!

Lubisz Martynę Wojciechowską?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOwprost.pl

Szefowa działu interwencji portalu Pikio.pl, dziennikarka, studentka stosunków międzynarodowych na UW. Obserwatorka amerykańskiej oraz polskiej polityki zagranicznej.