Spełniło się marzenie Wojciechowskiej! Patrzy na to cała Polska

Spełniło się marzenie Wojciechowskiej! Patrzy na to cała Polska

Martyna Wojciechowska jest dziś niezwykle dumna ze swego przyjaciela, który dokonał czegoś nieprawdopodobnego. Andrzej Bargiel jako pierwszy człowiek w historii zjechał na nartach ze szczytu K2, spełniając marzenie polskiej podróżniczki.

Bargiel dotarł na szczyt około 8:30 czasu polskiego i rozpoczął zjeżdżanie. Chociaż nie obyło się bez problemów, jego sprzęt oraz trasa były przygotowane doskonale, co pozwoliło mu osiągnąć życiowy sukces.

Martyna Wojciechowska zachwycona dokonaniami przyjaciela. Andrzej Bargiel zjechał ze szczytu K2

Wspaniałe osiągnięcie narciarza, który zapisał się złotymi zgłoskami w historii światowej wspinaczki oraz sportów ekstremalnych, niezwykle ucieszyło Martynę Wojciechowską. Aby docenić jego talent i zaangażowanie, opublikowała na Instagramie specjalny post. - ZROBIŁ TO!!! Andrzej Bargiel jako PIERWSZY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE zjechał z najtrudniejszego ośmiotysięcznika!!! Jędrek jest już w bazie pod K2 - cały i zdrowy. Byliśmy świadkami pisania historii! MY HERO - napisała zachwycona podróżniczka, którą widzowie znają przede wszystkim z programu "Kobieta na krańcu świata".

Szczere słowa dziennikarki o przyjacielu zachwyciły fanów

- Jędrek, gratulacje! - dodała także Martyna Wojciechowska, zwracając się bezpośrednio do narciarza. Bargielowi pogratulowały już także tysiące internautów z całego świata. Wciąż nie otrzymał pozdrowień od najważniejszych polskich polityków i działaczy, co zapewne już wkrótce się zmieni, gdyż mają oni w zwyczaju podkreślać tego rodzaju sukcesy rodaków. Martyna Wojciechowska Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kompromitująca wpadka dziennikarza DDTVN! Zdumiewające słowa gości
  2. Pracownik Polsatu się wygadał. Tak Sławomir potraktował swoją żonę
  3. Wszystkich zamurowało. O. KACZYŃSKA pokazała NAGIE PIERSI, szokujące zdjęcie [FOTO +18]
  4. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News