Dlaczego to zrobiła?! Gessler ostro uderzyła w Wojciechowską

Dlaczego to zrobiła?! Gessler ostro uderzyła w Wojciechowską

Martyna Wojciechowska jakiś czas temu znalazła się w ogniu poważnej krytyki z powodu posta na Facebooku, w którym chwaliła używanie plastikowych opakowań. Do krytyki wpisu dołączyła właśnie Magda Gessler, której wyraźnie nie spodobała się postawa znanej podróżniczki.

Wojciechowska współpracuje z marką Żywiec Zdrój jako jej ambasadorka. Do zadań celebrytki należy więc promowanie firmy na portalach społecznościowych, co jednak doprowadziło ją do niemałego kryzysu wizerunkowego.

Martyna Wojciechowska w ogniu ostrej krytyki. Magda Gessler jej nie oszczędziła

Podróżniczka w stosunkowo długim poście starała się bowiem przekonać fanów, że stosowanie plastikowych opakowań nie jest niczym złym, gdyż materiał ten łatwo ulega recyklingowi. Fani bardzo szybko skrytykowali tę opinię, przekonując, iż nawet za pieniądze nie powinno się promować podobnych poglądów. Do wpisu Wojciechowskiej w jednym z komentarzy pod postami na profilu Magdy Gessler odniosła się więc internautka, krytykując wpływ gwiazd na społeczeństwo. Znana restauratorka nie zamierzała pozostać obojętna i odpowiedziała w bardzo krytyczny dla koleżanki ze stacji TVN sposób.

Gessler stanowczo o Wojciechowskiej

- Ale oni mogą wprowadzić dobre nawyki... Patrz Lewandowska... Ludzie ulegają ich wpływom... Martyna... Jest negatywnym przykładem... - napisała rozzłoszczona sytuacją Gessler, wywołując ogromne emocje wśród internautów. Fani bardzo szybko odnieśli się do słów restauratorki, w większości zgadzając się z jej opinią. Czas pokaże, w jaki sposób na konflikt między gwiazdami zareaguje łącząca je stacja TVN. Internauci są jednak przekonani, że przejdzie ona raczej bez większego echa. Magda Gessler, Martyna Wojciechowska Fot. Screen Pudelek.pl (Facebook/Magda Gessler) Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News