Wojciechowska wzięła kilkadziesiąt opakowań leków! Internauci zaniepokojeni

Wojciechowska wzięła kilkadziesiąt opakowań leków! Internauci zaniepokojeni

Martyna Wojciechowska jako podróżniczka stara się być przygotowana na każdą ewentualność, która może ją spotkać poza granicami ojczyzny. Fanów gwiazdy tym bardziej zdjęło przerażenie, gdy ta wzięła kilkadziesiąt opakowań leków! Nie od dziś wiadomo, że takie rzeczy są bardziej niż niebezpieczne.

Martyna Wojciechowska dzięki swojemu programowi "Kobieta na krańcu świata" na dobre wbiła się do polskiego show-biznesu. Podróżniczka porusza w formacie często mocno kontrowersyjne i szokujące tematy, które mogą być zupełnie nieznane przeciętnemu Polakowi. Dodatkowo jej charyzma i charakter sprawiły, że zjednała sobie wielu wiernych fanów, którzy obserwują jej wyjazdy zarówno w telewizji, jak i w mediach społecznościowych. Teraz celebrytka zaskoczyła wszystkich ilością lekarstw, które zabiera ze sobą na wyjazdy.

Martyna Wojciechowska z całym pudełkiem lekarstw

Odpowiednie przygotowanie się do wyjazdu jest podstawą, szczególnie, gdy kierujemy się w miejsca, gdzie dostęp do wielu rzeczy jest znacząco utrudniony. W takim wypadku kluczowym jest przewidywanie tego, co może nas spotkać, tak aby być przygotowanym na każdą ewentualność. Martyna Wojciechowska ostatnio na swoim profilu instagramowym zamieściła zdjęcie zrobione podczas pakowania się przed jedną z jej podróży. Widzimy na nim celebrytkę otoczoną dziesiątkami pudełek z lekami. Niektórzy z jej fanów zaczęli się martwić, że z jej stanem zdrowia nie jest najlepiej. Inni zwrócili uwagę na fakt, że przyjmowanie tak dużej ilości medykamentów może nieść ze sobą liczne komplikacje. - Jezu jak tego dużo! Coś się złego stało? - pisze jedna z internautek. - Taka ilość lekarstw prędzej zaszkodzi niż pomoże - czytamy. Prawda jest jednak taka, że Wojciechowska nie przygotowała do tego z myślą tylko o sobie. Kobieta będąc dzieckiem, marzyła o byciu lekarzem. Ostatecznie nie spełniła tego marzenia, ale wciąż bardzo chętnie pomaga wszystkim potrzebującym w swoim otoczeniu i właśnie to jest powodem zabierania ze sobą tak dużej ilości lekarstw.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Martyna Wojciechowska chce mieć przez to pewność, że gdy przyjdzie potrzeba będzie miała przy sobie wszystko, co może być potrzebne do udzielenia pierwszej pomocy zarówno członkom ekipy telewizyjnej, jak i tubylcom. Podróżniczka we wpisie sama śmieje się, że jej apteczka wyposażona jest niczym apteka. - Ja już dzisiaj na krańcu świata, ale jeszcze przedwczoraj tak wyglądały ostatnie przygotowania. Wspominałam Wam, że kiedyś chciałam zostać lekarzem? Moja podróżna apteczka jest zawsze wyposażona jak sklep i nigdzie się bez niej nie ruszam. A Wy bez czego nie wyobrażacie sobie wyjazdu? - pisze gwiazda stacji TVN. screen instagram.com ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Poopadają Wam szczęki! Intymne zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan krążą po sieci
  2. To już koniec Rodzinka.pl?! Gwiazdor przechodzi do TVN
  3. Trudne dzieciństwo zmieniło syna Martyniuka? Król disco polo ujawnia bolesną prawdę
  4. Rodzina Magdy Gessler budzi wielkie kontrowersje! Kim jest brat restauratorki?
  5. „Młody papież 2” już w tym roku! Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News