Przełom w związku Wojciechowskiej! To musiało się tak skończyć

Przełom w związku Wojciechowskiej! To musiało się tak skończyć

Martyna Wojciechowska jest jedną z polskich podróżniczek o zdecydowanie największym autorytecie. Ostatnio pojawiły się informacje, że związała się ona z innym znanym podróżnikiem - Przemkiem Kossakowskim. Teraz nastąpił przełom w ich związku.

O tym, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski mają się ku sobie - pisaliśmy już dawno. TVN Style zaproponował parze wspólny program. To się musiało tak skończyć, w końcu połączyła ich wspólna pasja i to, że oboje są bardzo medialni. Telewizja zawsze wie, w kogo zainwestować. Program Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego zdecydowanie byłby hitem. Dodatkowo fakt, że są oni parą, na pewno wpłynąłby na wzrost oglądalności.

Martyna Wojciechowska w nowym projekcie z partnerem?

- Właśnie dostali taką propozycję. Tylko od Martyny i Przemka zależałoby, jak program miałby wyglądać. Telewizja jest gotowa dostosować się do ich pomysłów. Dwójka zakochanych gwiazd tak czy inaczej powinna przyciągnąć widzów przed ekrany. Wszystko zależy od tego, czy wymyślą coś fajnego i znajdą czas na realizację. Nie chcą bowiem dla tego projektu rezygnować z programów, które kręcą od dawna – wyjawia informator dziennika "Fakt". To byłby kolejny przypadek, w którym TVN inwestuję w parę gwiazd. Wcześniej ogromny sukces odnieśli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Ich program "Iron Majdan" cieszył się bardzo dużą oglądalnością. Do programu z Wojciechowską, przymierza się również TTV. - TTV przymierza się do wspólnego projektu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Na dzień dzisiejszy wszystko jest na etapie wstępnych rozmów i jest zbyt wcześnie, by zdradzać szczegóły - brzmi oficjalne stanowisko stacji. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przeszłość Marty Kaczyńskiej, o której nikt nie wie. Twarde FAKTY, z tym nie można dyskutować
  2. Wassermann budzi przerażenie prezydenta. „Trzeba przed nią chronić ludzi”
  3. Przesłuchanie Polski w Luksemburgu: Upokorzyli PiS jeszcze przed rozpoczęciem
  4. Służby ostrzegają: polskie Biedronki to śmiertelne pułapki bez wyjścia!
  5. Śmierć zabrała szczęście Dodzie. Michał Szpak w centrum tragedii zrobił coś niesamowitego (VIDEO)
Źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News