Partner Wojciechowskiej ujawnił prawdę o koszmarnym bólu. Nikt się tego nie spodziewał

Partner Wojciechowskiej ujawnił prawdę o koszmarnym bólu. Nikt się tego nie spodziewał Źródło: Screenshot z youtube.com

Znany od jakiegoś czasu szerszej publiczności show biznesu Przemek Kossakowski, z którym Martyna Wojciechowska chętnie pokazuje się na ściankach, podzielił się z fanami koszmarną wiadomością. Nikt się tego nie spodziewał.

Martyna Wojciechowska od ponad roku jest w związku z Kossakowskim. Podobnie jak ona, Przemysław jest podróżnikiem znanym między innymi z programów "Kossakowski. Inicjacja" czy też "Kossakowski. Szósty zmysł". Podróżnik zdecydowanie żałuje kilku podjętych w przeszłości decyzji, na które zdecydował się świadomie. Postanowił opowiedzieć o swoim bólu, który mu towarzyszył w związku z nimi.

Kossakowski: "Żałuję"

Obserwując poczynania Kossakowskiego, który podróżuje po najdalszych zakątkach świata, podobnie jak jego obecna partnerka, możemy zauważyć charakterystyczną cechę, która wyróżnia go zdecydowanie wśród innych. Jest to związane z tatuażami, które w dużej ilości pokrywają jego ciało. Jak sam przyznaje - niektóre bardzo bolały i żałuje, że się na nie zdecydował. Szczególnie jeśli chodzi o ten znajdujący się na klatce piersiowej: - Nie mam pojęcia, dlaczego zrobiłem sobie ten tatuaż. On miał być dużo mniejszy. Poprosiłem o wzór na klatce piersiowej z opcją zejścia na korpus. Moja tatuatorka Karolina powiedziała: 'Dobra, zrobimy to w cztery, pięć sesji'. Od tego czasu minęło półtora roku i nadal nie wiem, w którym miejscu jesteśmy. Ale na pewno nie jest to koniec, raczej dramat - przyznaje. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Ja was bardzo przestrzegam przed tatuażami, nie róbcie sobie tego, ja już żałuję. Abstrahując od tego, że siedzi tam diabeł, to jeszcze strasznie uzależnia - stwierdził ze sceny podczas otwarcia Góralskiego Browaru w Centrum Handlowym w Zakopanem.

Bolesne chwile

Partner Martyny Wojciechowskiej przyznaje, że tatuaże, a szczególnie ten na klatce piersiowej, o którym wspomniał, były dla niego wyjątkowo dotkliwe: - Tatuowanie okolic żeber czy sutków jest koszmarnie bolesne, a moja tatuatorka robi to jeszcze metodą kropek, więc jest to czasochłonne i generujące większy ból - dodaje. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  2. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  3. Mąż Kory opadł z sił. Lata męczarni sprawiły, że się poddał
  4. Margaret nagrała piosenkę, która przejdzie do historii. Nawiązuje do śmierci Adamowicza
  5. Wyciekła wielka tajemnica Edyty Górniak. Będziecie zaskoczeni

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News