Martyna Wojciechowska pogrążyła się właśnie w głębokiej żałobie. Po śmierci Kory podróżniczka zdecydowała się opublikować na swym koncie na Instagramie poruszające pożegnanie artystki. Jak dziennikarka wspomina gwiazdę?

Kora odeszła w wieku 67 lat po 5-letniej walce z chorobą. Gwiazda cierpiała na raka jajników, którego zdiagnozowano u niej pod koniec 2013 roku. Wokalistka odważnie przeciwstawiła się nowotworowi, który niestety okazał się silniejszy.

Martyna Wojciechowska wspomina Korę Jackowską

Śmierć gwiazdy wstrząsnęła tysiącami jej wiernych fanów. Do wspomnień na temat Jackowskiej dołączyła właśnie Martyna Wojciechowska, która opublikowała na Instagramie specjalny post związany ze swym ogromnym szacunkiem do piosenkarki.

– KORA (1951-2018) Dla mnie dzisiaj kończy się pewien etap historii polskiej muzyki… Odeszła prawdziwa ikona i legenda – napisała wyraźnie poruszona podróżniczka.

– KOBIETA WOLNA, odważna, niepokorna, która wyznaczała trendy. Od zawsze była dla mnie INSPIRACJĄ, jak iść przez życie na własnych zasadach – opisała także Korę Wojciechowska, wyrażając się na jej temat z niezwykłym szacunkiem.

Reakcja załamanych sympatyków gwiazdy

W komentarzach pod postem dziennikarki bardzo szybko pojawiło się wiele komentarzy, w których fani wspominali zmarłą wokalistkę zespołu Maanam. Przekazywali także wyrazy wsparcia oraz współczucia rodzinie oraz przyjaciołom Kory, dla których jej śmierć okazała się oczywiście największym ciosem.

– Z ogromnym żalem i rozpaczą informujemy, że dziś o 5.30 na swoim ukochanym Roztoczu w otoczeniu najbliższych osób, ukochanych zwierząt i wspaniałej przyrody zmarła Kora – napisał dziś na Facebooku mąż artystki, informując o odejściu ukochanej żony.

Martyna Wojciechowska
Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kora przeżyła piekło. Przez 50 lat nie potrafiła o tym mówić
  2. Mąż Kory ujawnił jej ostatnie chwile. Płakać się chce
  3. Mąż Kory szczerze o małżeństwie. Smutne, płakać się chce
  4. Torturował zwierzaka na oczach turystów. Wszyscy mieli niezły ubaw
Kora
Fot. YouTube/Plotek.pl
Martyna Wojciechowska
Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska
Olga Jackowska
Fot. YouTube/Uwaga! TVN

Lubisz muzykę Maanamu?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]


10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]