Wojciechowska i Kossakowski przekazali smutne informacje. Wielka szkoda
Patryk Korzec - 19 Stycznia 2019

Wojciechowska i Kossakowski przekazali smutne informacje. Wielka szkoda

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych kobiet w Polsce. Odkąd związała się z Przemkiem Kossakowskim, jej popularność urosła jeszcze bardziej. Wszyscy fani i media od dawna liczyli, że stworzą coś razem. Niestety: przekazali właśnie smutne informacje wszystkim tym, którzy liczyli na taki obrót wydarzeń. Wielka szkoda, ale na razie na wspólne show "nie wchodzi w rachubę". Bardo ciekawe są powody tej decyzji. 

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek na całym świecie, która zasłynęła z kręcenia niesamowitych reportaży tworzonych podczas jej wypraw w najdalsze krańce globu. Kobieta ma wielką odwagę, powszechnie wiadomo jednak, że charakteryzuje się równie ogromnym sercem. Troską otacza swoją rodzinę i najbliższych, o których bardzo niechętnie mówi w mediach, a ostatnio najbardziej sensacyjną wiadomością była ta, o jej nowej miłości. Martyna Wojciechowska związała się z Przemkiem Kossakowskim, a wszyscy fani uważali, że stanowią oni parę idealną. Teraz jednak zakochani ogłosili wstrząsającą wiadomość, która z pewnością zasmuci miliony Polaków.

Szokujące słowa Kossakowskiego o wspólnej działalności z Wojciechowską

Już od dawna w mediach pojawiają się informacje, zgodnie z którymi Martyna Wojciechowska miałaby poprowadzić wraz z ukochanym nowy format w telewizji TVN. Propozycji fabuły oraz pomysłów na realizację było wiele, jednak największą ciekawość wzbudzało podejście do tej sprawy Kossakowskiego. Nie był on przekonany czy wspólny tytuł będzie dobrym pomysłem - rozgłos już dał mu mocno w kość. - Kiedy media zainteresowały się naszym związkiem, byłem tym kompletnie oszołomiony. Nigdy nie miałem takiej intensywności przekazu. Pojawiło się mnóstwo nieprawdziwych informacji na nasz temat, fake newsów. Jeśli ogląda się to z dystansu, jest to inne doświadczenie, niż gdy fake newsy zaczynają dotyczyć ciebie. Mamy wtedy sytuację schizofreniczną - mówił z żalem. Dalej podkreślał, że on sam nie lubi udzielać się w prasie kolorowej i stara się ją ignorować. - Czuję, że ludzie nas lubią i doceniają za to, że nie promujemy się nachalnie i nie rozgadujemy o naszym związku jak inni. Ale myślę, że jeśli nagle zaczęlibyśmy wyskakiwać z każdej lodówki, mogłoby się to zmienić - twierdzi. Niestety potem Kossakowski całkowicie przekreślił marzenia fanów i skomentował sprawę prowadzenia wspólnego formatu ze swoją ukochaną.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska będzie miała program z Przemkiem Kossakowskim?

Telewizja TVN zauważyła, że Martyna Wojciechowska wraz z ukochanym cieszą się wielką popularnością i rzeczywiście zaproponować im miał wspólny program. - Ten temat pojawił się w pewnym momencie na tzw. giełdzie dziennikarskiej i jest to informacja, której nie wygenerowaliśmy my - zdradził Kossakowski w rozmowie z "Pomponikiem". Fani wstrzymali oddech i już mieli nadzieję, że ulubiona para show-biznesu poprowadzi coś razem, podróżnik jednak szybko rozwiewa wszelkie wątpliwości i przekazuje smutne informacje. - Ja już podchodzę do tego beznamiętnie, ponieważ raz na tydzień czy dwa czytam na nasz temat jakieś wykreowane informacje. Nie mówię jednak, że nigdy nie zrobimy z Martyną programu. Mogę jednak powiedzieć, że w najbliższym czasie nie wchodzi to raczej w rachubę. Jesteśmy skoncentrowani na swoich projektach. Może kiedyś się to zdarzy, natomiast dziś nie ma konkretnych planów i terminów - brutalnie ostudził emocje fanów. Wygląda więc na to, że na wyjątkowo dobrze zapowiadający się format przyjdzie nam jeszcze poczekać.ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Partner Wojciechowskiej ujawnił prawdę o koszmarnym bólu. Nikt się tego nie spodziewał
  2. Rozłam w rodzinie królewskiej. Ujawniono prawdę o Meghan Markle
  3. Magda Gessler poruszyła pół Polski! Mamy łzy w oczach
  4. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
 
Córka WojciechowskiejCórka Wojciechowskiej upodabnia się do matki. Zdjęcia rozczulają internautówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News