Martyna Wojciechowska ponownie została matką! Pokazała zdjęcie dziecka

Martyna Wojciechowska ponownie została matką! Pokazała zdjęcie dziecka

Martyna Wojciechowska jest obecnie najpopularniejszą podróżniczką w Polsce. Gwiazda kojarzy się publiczności przede wszystkim z niezwykle interesującymi, poruszającymi często kontrowersyjne tematy reportażami oraz bardzo dobrym sercem. Jak się właśnie okazało, ulubienica widzów postanowiła ponownie zostać matką i pokazać fanom zdjęcie swojego dziecka.

Martyna Wojciechowska poruszyła serca krajowej opinii publicznej swą decyzją o powiększeniu rodziny. Jakiś czas temu gwiazda zaadoptowała Kabulę, dziewczynkę z Tanzanii cierpiącą na albinizm. W tamtym regionie świata osoby chore na bielactwo znajdują się w bardzo trudnej sytuacji i są narażone na ogromne niebezpieczeństwo. Podróżniczka nakręciła więc na ten temat specjalny reportaż oraz zaprzyjaźniła się z Kabulą na tyle, że zdecydowała się przyjąć ją do swej rodziny i wesprzeć w edukacji.

Martyna Wojciechowska znów została matką

Co ciekawe, Wojciechowska nie przerwała na tym swej pomocy niesionej osobom cierpiącym na albinizm w Tanzanii. Za namową adoptowanej córki zdecydowała się wspomóc kolejnej dziewczynce z podobną dolegliwością. Ta także stała się już częścią jej rodziny. - „Mamo, chciałabym mieć siostrę. Chciałabym żeby jeszcze jedna dziewczynka dostała taką szansę jak ja” - powiedziała mi Kabula ponad rok temu. I tak oto w naszym życiu pojawiała się Tatu, która stała się dla Kabuli adoptowaną siostrą, najlepszą przyjaciółką i moją kolejną podopieczną i córką - napisała Martyna Wojciechowska na swym koncie na Instagramie, pokazując fanom fotografię uwieczniającą dziewczynki. - Kabula i Tatu mieszkają dziś w prywatnej szkole z internatem w Mwanzie i pilnie się uczą, żeby któregoś dnia zmieniać życie innych osób chorych na albinizm w Tanzanii - dodała także wyraźnie dumna ze swych adoptowanych córek podróżniczka.

Reakcja internautów na zdjęcie dziewczynek

Fani są naprawdę zachwyceni zdjęciem udostępnionym przez Wojciechowską na portalu społecznościowym. W sekcji komentarzy szybko pojawiło się wiele dobrych życzeń oraz przychylnych opinii wobec dziennikarki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Pani Martyno, niezmienne wzruszenie! Jak dobrze, że pochyliła się Pani nad losem tych ludzi. Kabula i Tatu wygrały los na loterii spotykając Panią w swoim życiu. Życzę Wam z całego serca szczęścia - napisała jedna z internautek. - Masz wielkie serducho!!! Cudowne dziewczyny. Dużo szczęścia i miłości dla całej Twojej rodziny - dodała po chwili kolejna, a podobnych komentarzy pod fotografią znaleźć można naprawdę wiele. Martyna Wojciechowska Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Szokujące słowa księdza o związku syna Martyniuka. Każe jego żonie cierpieć?
  2. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  3. Gwiazda „M jak Miłość” szczera do bólu. Fani nie mogą uwierzyć
  4. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  5. Polska gwiazda właśnie urodziła! Niebawem trafi do więzienia
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News