Kariera Martyny Wojciechowskiej zadrżała w posadach. Wszystko wywrócone do góry nogami

Kariera Martyny Wojciechowskiej zadrżała w posadach. Wszystko wywrócone do góry nogami Źródło: fot. instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska znajduje się w ostatnich tygodniach w centrum uwagi mediów. To z powodu ujawnienia związku z Przemkiem Kossakowskim, który dotąd był utrzymywany w tajemnicy. Teraz jej kariera znalazła się na ostrym zakręcie. Jaki będzie tego efekt?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski przez długie tygodnie dość skutecznie ukrywali swój związek przed mediami. Ponad miesiąc temu raz tylko dali się przyłapać na wymienianiu czułości, sami jednak nie komentowali tego wydarzenia. Dopiero przed kilkoma dniami okazało się, że para podróżników faktycznie jest ze sobą. Wprawdzie znów żadne z nich nie powiedziało tego wprost, ale wreszcie Kossakowski na swoim Instagramie odniósł się do licznych plotek medialnych na temat związku.

Teraz już właściwie pewne jest, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tworzą zgodną parę. Jak to się przekłada na ich kariery? Okazuje się, że relacja zmienia wszystko. Oboje znaleźli się na życiowym zakręcie.

Martyna Wojciechowska na zakręcie kariery

Życie dziennikarki i podróżniczki całkowicie się zmieniło. Wiele zakrętów życiowych często prowadzi do całkowitej ruiny. W tym przypadku może być jednak zupełnie inaczej. Wstrząs, który dotknął Wojciechowskiej i Kossakowskiego prowadzi raczej do pozytywnego rozwiązania. Okazuje się bowiem, że relacja, w jakiej pozostają Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska dla niektórych mediów może być żyłą złota. Tak uważa na przykład szefostwo należącej do TVN stacji TTV. Stacja TTV chce bowiem wyprodukować program, w którym główną rolę odgrywać będzie właśnie para Wojciechowska-Kossakowski. Pojawiają się nawet sugestie, że może to być jeszcze słynniejsza "power couple" niż Małgorzata Rozenek i Radek Majdan. - TTV przymierza się do wspólnego projektu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Na dzień dzisiejszy wszystko jest na etapie wstępnych rozmów i jest zbyt wcześnie, by zdradzać szczegóły - mówi osoba związana z produkcją.

Wszystko się wywróci do góry nogami

Teraz wszystko może być zupełnie inaczej. Martyna Wojciechowska, która od lat nie narzeka na brak zainteresowania medialnego, teraz może stać się jeszcze słynniejsza. Polskie media coraz częściej zwracają uwagę na zainteresowanie słynnymi parami. Dlatego też można spodziewać się, że program, który wraz z partnerem poprowadzi podróżniczka, będzie cieszył się znaczną popularnością. To zaś oznacza, że w jej życiu znów wszystko się zmieni. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Ile zarabia Radosław Majdan? Z banknotów może zbudować pałac
  2. B. mąż chce ROZSZARPAĆ Rozenek! "Dzieci będą szykanowane"
  3. Zagraniczne media: Amerykanie przenoszą wojska z Niemiec do Polski
  4. Kakao. Słodki sposób na zgrabną figurę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News