Kim jest ta mała, urocza dziewczynka? Dziś to rozchwytywana gwiazda!

Kim jest ta mała, urocza dziewczynka? Dziś to rozchwytywana gwiazda!

Zwykle niewiele wiadomo o przeszłości i dzieciństwie celebrytów. Teraz jedna z uwielbianych gwiazd podzieliła się zdjęciem z dzieciństwa i ciężko uwierzyć, że ta urocza dziewczynka wyrosła na taką sławę. Domyślacie się, kto to jest?

Każdy z nas oglądając telewizję czy na bieżąco śledząc życie polskiego show-biznesu kreuje sobie własne wyobrażenie o każdym celebrycie, nic tak naprawdę nie wiedząc o jego życiu prywatnym. Informacje o nich budujemy na zachowaniu przed kamerami oraz na ściankach w otoczeniu kamer, często w ogóle nie zdając sobie sprawy z ich przeszłości czy życia prywatnego. Od czasu do czasu w internecie pojawiają się zdjęcia z przeszłości najbardziej rozchwytywanych gwiazd, za każdym razem jednak ciężko uwierzyć, że naprawdę są to osoby, które uważamy za swoich idoli. Teraz pojawiła się kolejna taka fotografia, a internauci byli w szoku, że urocza dziewczynka ze zdjęcia naprawdę wyrosła na uwielbianą przez Polaków kobietę, reprezentującą Polskę na całym świecie.

Kim jest ta mała, urocza dziewczynka?

Ciężko uwierzyć, że zdjęcie tej uroczej, małej dziewczynki rzeczywiście jest fotografią gwiazdy, która w ostatnim czasie jest najbardziej rozchwytywaną postacią w polskim show-biznesie. Okazuje się, że swój wizerunek z czasów dzieciństwa na Instagramie opublikowała Martyna Wojciechowska. Niedawno na Pikio.pl pisaliśmy o zaskakującym prezencie, jaki polska podróżniczka dostała od swojej kochanej córeczki - był to zegarek, dzięki któremu Martyna Wojciechowska zawsze będzie czuła swoje dziecko przy sobie. Z pewnością Marysia darzona jest tak samo wielkim uczuciem, jak jej mama za czasów dzieciństwa, co od razu widać po grubym płaszczyku chroniącym przed zimnem. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska zaskoczyła internautów

Nie tylko media nie mogły uwierzyć, że ta mała dziewczynka wyrosła na tak silną kobietę, która teraz reprezentuje nasz kraj podróżując w najdalsze zakątki globu. Martyna Wojciechowska przez swój program "Kobieta na krańcu świata" emitowany przez TVN postrzegana jest jako silna i niezależna osoba, ta fotografia jednak może zupełnie zmienić wyobrażenie o niej. - Ojejku jaka mała, urocza dziewczynka. I jeszcze ten grymas na twarzy. No prześliczna. Zupełnie niepodobna do silnej kobiety, na którą wyrosła - ocenia internautka. - Haha ciężko uwierzyć, że podróżniczka, która zwiedziła cały świat, kiedyś była takim mały, uroczym dzieciątkiem. Niesamowite - dodaje kolejna. - Wyrosła Pani na piękną, silną kobietę, która radzi sobie w każdej sytuacji. Rodzice z pewnością są dumni z córki, którą bardzo kochają - pisze fan. Martyna Wojciechowska Pikio.pl Fot. Instagram/martyna.world ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Fani są bardzo zmartwieni. Z gwiazdą „Na Wspólnej” dzieje się coś strasznego
  2. Justyna Żyła opowiedziała o swoich dzieciach. Piotrek nie będzie zadowolony
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  5. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News