Wojciechowska zrobiła coś zdumiewającego. Fani przecierają oczy

Wojciechowska zrobiła coś zdumiewającego. Fani przecierają oczy

Martyna Wojciechowska jest znaną podróżniczką i autorką książek. Angażuje się także w działalność charytatywną i społeczną. Teraz pochwaliła się czymś zdumiewającym. Tego nikt się nie spodziewał. Jej fani nie mogą w to uwierzyć.

Przed 3 tygodniami na Instagramie gwiazdy pojawił się dramatyczny apel. Celebrytka wrzuciła zdjęcie, na którym obejmuje dziewczynkę. To Karolinka, która przed 6 laty walczyła z nowotworem. Okazało się, że dziecko znów zmaga się z chorobą, która powróciła. Tym razem sytuacja była dramatyczna. Potrzeba było 40 tys. zł, a czas na ich zebranie był wyjątkowo krótki - zaledwie 3 dni.

Martyna Wojciechowska zdumiewa fanów

Dziś Martyna Wojciechowska wrzuciła ponownie to samo zdjęcie. Można myśleć, że może się pomyliła. Z pewnością zaskoczyło to jej fanów. Niebawem jednak wszystko się wyjaśniło. Okazało się bowiem, że sprawa Karolinki została ostatecznie zakończona. Czas na zebranie pieniędzy wydawał się zatrważająco krótki. Okazało się, że dla fanów gwiazdy było go i tak zbyt wiele. Całą kwotę udało się zebrać zaledwie w kilka godzin. Dziś zaś dziewczynka jest już po operacji i wróciła do domu. - Pamiętacie Karolinkę? To właśnie dzięki Wam w ekspresowym tempie udało się zebrać potrzebne pieniądze na operację ratującą jej życie. Mała wojowniczka jest już po zabiegu i razem z rodzicami wróciła do Polski. Powoli dochodzi do siebie - napisała podróżniczka.

Jeszcze jeden apel do internautów

W związku z tą fantastyczną historią podróżniczka poprosiła swoich fanów o jeszcze jedną rzecz. Chodzi o to, aby dodać małej dziewczynce otuchy i wesprzeć ją duchowo. - Pomyślałam, że w tej sytuacji przyda jej się od nas wsparcie - zostawcie coś w komentarzach specjalnie dla Karolinki - słowa które dodadzą jej otuchy. Żeby mogła zobaczyć jak wiele osób wciąż z nią jest i jej kibicuje w powrocie do zdrowia. To co, mogę na Was liczyć? - poprosiła Wojciechowska. Martyna Wojciechowska fot. instagram.com/martyna.world Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Nie żyje słynny podróżnik. Rodzina nie wierzy w samobójstwo
  2. Tysiące ludzi stało w osłupieniu. Michał Szpak zrobił coś niesamowitego
  3. Twój pies nie umie bez Ciebie żyć? Wiemy, jak możesz sobie z tym poradzić
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News