Nauczyciele bili Wojciechowską do krwi. Pokazała jakie ma wykształcenie, dokumenty zwalają z nóg

Nauczyciele bili Wojciechowską do krwi. Pokazała jakie ma wykształcenie, dokumenty zwalają z nóg Źródło: screen/YouTube/tvnpl

Martyna Wojciechowska dała się poznać jako pełna energii i pasji podróżniczka. Mało kto jednak wie, że jej życie nie zawsze było usłane różami. Szkoła jest okresem, o którym z pewnością wolałaby zapomnieć, jednak poziom jej wykształcenia i tak jest zadziwiający.

Martyna Wojciechowska jest jedną z najsłynniejszych podróżniczek w Polsce. Osoby, które miały okazję ją spotkać przyznają, że wręcz zaraża uśmiechem i pozytywną energią. W jej życiu główną rolę odgrywa pasja i miłość do najbliższych, a sukcesów zawodowych przybywa z roku na rok. Jak się jednak okazuje, jej życie nie zawsze było usłane różami.

Dziennikarka i podróżniczka czasów szkolnych nie wspomina niestety najlepiej. W szkole, do której uczęszczała, rozgrywał się ogromny dramat. Martyna Wojciechowska dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć o tym, co ją spotkało. Udało jej się przetrwać dzięki wsparciu najbliższych i wewnętrznemu uporowi, który towarzyszył jej od samego początku.

Martyna Wojciechowska doświadczyła przemocy w szkole. Była bita do krwi

Szkoła w czasach Martyny Wojciechowskiej wyglądała zupełnie inaczej, niż obecnie. Przemoc psychiczna i fizyczna nie należała do rzadkości. Popularna "Kobieta na krańcu świata" również doświadczyła przemocy ze strony nauczycieli, lecz dziś nie boi się o tym opowiadać:

- Za moich czasów szkolne warunki były dalekie od ideałów. Przeżyłam jeszcze bicie po rękach linijką, szarpanie za ucho do krwi i publiczne upokarzanie w ramach kary. Wtedy nikt nie mówił o prawach ucznia - powiedziała w jednym z wywiadów.

W trudnych chwilach wspierała ją mama i Martyna Wojciechowska bardzo szybko zaczęła radzić sobie z problemami. Bardzo dobrze czuła się w roli liderki grupy i - mimo ogromnych trudności w relacjach z nauczycielami - szybko została przewodniczącą samorządu szkolnego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wykształcenie Martyny Wojciechowskiej jest imponujące. Przecieramy oczy ze zdumienia

Mimo początkowych trudności w relacjach z nauczycielami, Martyna Wojciechowska zdobyła znakomite wykształcenie, a jej dyplomy naprawdę robią wrażenie. Słynna podróżniczka jest magistrem ekonomii, a poza tym zaocznie studiowała zarządzanie i marketing. Na zarządzaniu zasobami ludzkimi zna się, jak mało kto, dlatego świetnie sprawdzała się na kierowniczych stanowiskach.

To jednak nie koniec jej naukowych osiągnięć. Martyna Wojciechowska niedawno ukończyła podyplomowe studia MBA w Polish Open University. Nie ma wątpliwości, że zdobywczyni Mt. Everest wyróżnia się na tle innych celebrytów. W świecie polskiego show-biznesu mało kto może pochwalić się tak wysokimi kwalifikacjami.

  1. To, co zrobiła Marta Kaczyńska po porodzie przekroczyło wszelkie ludzkie granice! Niewiele Polek zdobyłoby się na coś takiego. Będziecie w szoku!
  2. Jarosław Kaczyński w "Pytaniu na Śniadanie". Szczere słowa prezesa PiS-u o Smoleńsku i mamie ROZRYWAJĄ serce
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyślenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

źródło: Jastrząb Post / Plotek

Następny artykuł