Bez nazwy-1
screen/youtube/tvnpl
Patryk Korzec - 17 Grudnia 2018

Wojciechowska nie poznaje bliskich. Co się stało?

Martyna Wojciechowska to najsłynniejsza polska podróżniczka, która uważana jest także za najodważniejszą kobietę w naszym kraju. Kobieta nie boi się podróżować nawet do najbardziej egzotycznych miejsc na świecie i podejmować karkołomnych wyzwań, teraz jednak zdecydowała się na wstrząsające wyznanie. 

Martyna Wojciechowska po raz pierwszy w mediach pojawiła się w roku 1997 - właśnie wtedy zadecydowano o umieszczeniu jej na okładce magazynu "Zwierciadło". Nikt nie spodziewał się jednak, że będzie to początek spektakularnej kariery, której podstawą będą egzotyczne podróże i wielkie wyzwania regularnie podejmowane przez kobietę. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek na całym świecie. Przez długie lata była redaktorem naczelnym prestiżowego magazynu podróżniczego "National Geographic Polska", kojarzona jest także z telewizją TVN, gdzie prowadzi program "Kobieta na krańcu świata". Mogłoby się wydawać, że Martyna Wojciechowska nie przyjmuje do wiadomości, że są na świecie rzeczy dla niej niemożliwe i nieosiągalne, jednak teraz postanowiła zdradzić w mediach coś szokującego.

Martyna Wojciechowska nie poznaje swoich bliskich

Martyna Wojciechowska lubi rozmawiać z mediami i nigdy nie boi się konsekwencji swoich słów. Otwarcie mówi co myśli, nie stara się tego maskować, nic więc dziwnego, że czasem uda jej się komuś porządnie dopiec. Podczas ostatniego wywiadu nie mogła powstrzymać się od kolejnego komentarza - okazuje się, że podróżniczka nie poznaje swoich bliskich koleżanek ze świata show-biznesu, a wszystko przez ich ingerowanie w swoją urodę. - Nie ulegam modzie wykraczania poza granicę kosmetyki. Mam wrażenie, że w naszym show-biznesie powoli przeżywamy atak klonów. Niektóre moje koleżanki po fachu trudno już poznać. Wiele jest do siebie tak podobnych, że się muszę długo zastanowić, jak ma na imię, bo nie jestem przekonana, czy to na pewno ona, bo te duże usta, ostrzyknięte policzki... - naśmiewała się. Te słowa z pewnością zabolały wiele celebrytek, które w ostatnim czasie rzeczywiście coraz częściej decydują się na tego rodzaju zabiegi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska przeżyła próbę gwałtu! Chwile zagrożenia jej życiaCzytaj dalej

Jaki jest sekret piękna Wojciechowskiej?

Kobieta znana jest z tego, że jest jedną z najnaturalniejszych postaci w swojej branży - powszechnie wiadomo, jak wygląda bez makijażu, na duże imprezy maluje się zawsze bardzo skromnie i delikatnie, nic więc dziwnego, że jej skóra rzeczywiście nie jest zbyt zniszczona. Okazuje się jednak, że Martyna Wojciechowska ma jeszcze jeden sekret, który sprawia, że jej twarz wygląda niesamowicie pięknie i młodo. - Każda kobieta, która jest szczęśliwa, wygląda jak miliony dolarów. (...) Chciałabym pozostać sobą, w ramach zdrowego rozsądku: dobrze się odżywiam, stosuję dobre kosmetyki, czasem nakładam maseczki na twarz - wyznała.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Lewandowska złamała wszystkie zasady! Będziecie w szoku
  3. Szokujące wyznanie gwiazdy Tańca z gwiazdami. Program niszczył jej życie?
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  6. Wyznanie rozdzierające serca. Gwiazdor TVP musiał zostawić ukochane dziecko
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska wyjawiła swoje prywatne sekrety. Można się popłakać!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News