Martyna Wojciechowska jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd polskiej telewizji oraz wzorem do naśladowania dla tysięcy fanek, które cenią jej niezależność i otwartość na świat. Kiedy podróżniczka związała się z Przemysławem Kossakowskim, widzowie nie ukrywali zadowolenia. Ich radość spotęgowały plotki, według których celebrytka może już wkrótce ponownie zostać mamą.

Martyna Wojciechowska zasłynęła wśród polskiej widowni dzięki swym programom podróżniczym, w których często skupiała się na trudnej sytuacji kobiet w różnych zakątkach świata. Fani znali ją jako wyzwoloną osobę, która doskonale radziła sobie z łączeniem samotnego macierzyństwa oraz wymagających pasji. Jak sama twierdziła, do szczęścia nie był jej wcale potrzebny stały partner.

Czy Martyna Wojciechowska znów zostanie mamą? Fani nie mogą się doczekać

Kiedy na horyzoncie w życiu gwiazdy pojawiła się nowa miłość, internauci byli zachwyceni. Bardzo szybko orzekli, że między Martyną Wojciechowską oraz Przemysławem Kossakowskim widać wyjątkową więź, która zapewni im zgrany, kochający związek. Widzowie nie mogli więc doczekać się wieści, że córka podróżniczki, Marysia już wkrótce doczeka się rodzeństwa.  Co ciekawe, sama celebrytka jedynie podsycała te plotki.

– Ja miałam taką zasadę, że jeden plus jeden nie powinno się równać dwa, tylko trzy albo pięć… – wyznała tajemniczo w jednym z wywiadów w obecności Kossakowskiego, który wyglądał na zadowolonego jej przemyśleniami.

– Wyznaję zasadę „wszystko albo nic”, i to najlepiej jeszcze dzisiaj. Wolę żałować, że coś zrobiłam niż że czegoś nie spróbowałam – dodała także otwarcie zakochana gwiazda.

Czy Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zdecydują się na dziecko?

Co ciekawe, do internautów bardzo szybko zaczęły docierać wieści, według których Marysia niezwykle polubiła partnera mamy i szybko nawiązała z nim dobry kontakt. Jak stwierdził informator „Na żywo”, Wojciechowska i Kossakowski być może wkrótce doczekają się więc także wspólnego potomka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najgorętsze romanse gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]

– Martyna jest jedynaczką i zależy jej, by córka, tak jak ona, nie została kiedyś sama, dlatego rozważa ponowne macierzyństwo – ujawnił bliski znajomy podróżniczki.

Stwierdzenie to niezwykle ucieszyło fanów, uradowanych dobrą passą w życiu prywatnym gwiazdy. Sama Martyna Wojciechowska wciąż nie wypowiedziała się jednak oficjalnie na temat ewentualnego powiększenia rodziny, chociaż na jej stanowisko w tej sprawie czekają dziś tysiące internautów, życzący zdecydowanie związkowi celebrytki jak najlepiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta Kaczyńskiego gwiazdą DDTVN! Mówi już o niej cała Polska
  2. Mops zapłodnił husky. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy
  3. Co tam się stało! Widzowie Polsatu nie dowierzali, zapamiętają to na długo
  4. Jaka fryzura na wesele z krótkich włosów? Masz wiele możliwości!
  5. Meghan Markle puściły nerwy! Popłakała się jak dziecko na oczach wszystkich

Lubisz Martynę Wojciechowską?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

"Rolnik szuka żony": Oni znaleźli w programie prawdziwą miłość [ZDJĘCIA]