Burza wokół Martyny Wojciechowskiej. Tym razem przesadziła?

Burza wokół Martyny Wojciechowskiej. Tym razem przesadziła? Źródło: YT/Magazyn Gala

Martyna Wojciechowska dzięki swojej działalności, podróżom i pokazywaniu potrzeb ludzi oraz ich problemów w najodleglejszych zakątkach globu, wypracowała sobie wizerunek osoby o ogromnym sercu. W każdej wypowiedzi stara się promować ekologię, przypomina o losie biednych i podkreśla podstawowe wartości, co sprawia, że wciąż przybywa jej rzesza fanów. Teraz jednak jedną sytuacją zaprzeczyła temu wszystkiemu. Rozpętała się wokół niej prawdziwa burza, a wszystko przez dość kontrowersyjne zachowanie.

Martyna Wojciechowska już od wielu lat buduje swoją karierę przede wszystkim na podróżach w najodleglejsze zakątki globu i ukazywanie Polakom życia codziennego oraz problemów innych ludzi. Dzięki programowi "Kobieta na krańcu świata" pomogła wielu osobom, a dzięki tej działalności większość z nas już zdążyła zapomnieć o bardzo opornych początkach kariery gwiazdy TVN

Kilka lat temu prowadziła format "Big Brother" i zasłynęła odważną sesją dla magazynu "Playboy". Choć o tym rozdziale w jej karierze pamiętają nieliczni, a Martyna Wojciechowska kojarzy nam się z przemowami dotyczącymi ekologii oraz podkreślaniu podstawowych wartości kulturowych okazuje się, że podróżniczka sama nie stosuje się do swoich słów. Właśnie rozpętała się wokół niej niesamowita burza, a wszystko przez pełna hipokryzji scenę, na której przyłapali ją paparazzi. 

Martyna Wojciechowska przyłapana na łamaniu własnych zasad

Każdy, kto ogląda programy Wojciechowskiej wie, jak dużo jest w nich mowy o ochronie przyrody czy zwracania uwagi na niszczycielską działalność człowieka. Zdecydowanie mniej ludzi jednak z pewnością jest świadomych tego, że Martyna Wojciechowska na co dzień, po zakorkowanej Warszawie, jeździ luksusowym, terenowym Mercedesem klasy G. Łagodnie mówiąc, pojazd ten nie należy do przesadnie ekologicznych oraz tanich, wycenia się go bowiem na około pół miliona złotych.

Nie dość, że gwiazda porusza się samochodem, który produkuje wiele zanieczyszczeń, to jeszcze nie zwraca uwagę na przepisy obowiązujące w naszym kraju. Paparazzi przyłapali ją, jak zaparkowała swojego Mercedesa na miejscu zarezerwowanym dla Ambasady Węgier, co nie było dozwolone.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Zachowanie gwiazdy nie spodobało się także internautom, którzy w mediach społecznościowych i na forach nie pozostawili na niej suchej nitki. Na stronach prezentujących zdjęcia, które uchwyciły tabloidy pełno jest komentarzy wyśmiewających hipokryzję oraz kłamstwo, których popis dała gwiazda TVN.

- Czasami mam wrażenie że cały jej wizerunek mądrej, empatycznej babki to bardzo dobry PR budowany przez lata a prywatnie bywa tak samo denna, jak wszystkie inne kobiety z show-biznesu. Fura, skóra i komóra - pisze internauta.

- W moich oczach ona z dnia na dzień traci - już nie jest tą samą Martyną co dawniej... Pieniądze potrafią zmienić człowieka,smutne - ale prawdziwe... - dodaje kolejny. 

- Pani, która narzekała na młodych, że nie chcą pracować u niej jako wolontariusze. Hipokryzja - szydzi następna osoba.

screen/Pudelek.pl

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Anna Seniuk z synem. To PRZYSTOJNY i bardzo znany aktor [ZDJĘCIA]
  2. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Nikt się TEGO nie spodziewał!
  3. Przy Wiśniewskim zrozumiała, że jest lesbijką?! Szokujące słowa piosenkarza
  4. Do sieci trafiło zdjęcie Julii Wieniawy w bikini. Oczy wychodzą z orbit!
  5. Ślubna tragedia. Nie żyje panna młoda, nagle zaczęła wymiotować krwią

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News