Martyna Wojciechowska podróżuje po całym świecie, aby pokazać widzom TVN kultury całego świata. Wyjątkowo ważne okazały się dla niej kobiety. Dziennikarka pojechała na Borneo i postanowiła spotkać się z potomkinią niebezpiecznego plemienia. Czy grozi jej niebezpieczeństwo?

Martyna Wojciechowska nie cofnie się przed niczym. Okazuje się, że znów postanowiła przekroczyć granicę i wybrała się wraz z ekipą TVN do Borneo. Tam, rdzenna grupa etniczna znana jest na świecie jako jedna z najbardziej niebezpiecznych. Plemię morduje ludzi, a z ich głów czyni swoje trofea. Dziennikarka wejdzie do samego środka społeczności.

Co Martyna Wojciechowska zrobiła na Borneo? Przerażające zdjęcia z planu

Rdzenna grupa na wyspie od wieków znana jest z nieprawdopodobnego okrucieństwa. Jej członkowie chwytali ludzi, a z ich głów przygotowywali wojenne trofea. Te lądowały w ich domach i były oznaką męstwa. Okazuje się, że Martyna zdecyduje się na rozmowę jedną z potomkiń właścicieli licznych łupów.

W samym środku dżungli, gdzie można się dostać tylko z pomocą łodzi, rodzina trzyma czaszki zdobyte przez przodków. Wszyscy zajmują się pielęgnowaniem przeszłości. Dla bohaterów odcinka „Kobieta na krańcu świata” czaszki są… powodem do dumy. Nie zraża ich fakt, że zostały zdobyte w sposób makabryczny.

Niebezpieczeństwo nieraz czyhało na Martynę. Kobieta miała wiele razy powód do strachu. Gdy zwiedzała świat i pokazywała go swoim widzom, musiała się zetrzeć z licznymi przeciwnościami. W 2015 roku została przewieziona do szpitalu. Okazało się, że prawdopodobnie będąc w jednej z podróży zaatakowała ją choroba tropikalna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla Playboya

W 2016 roku złamała obojczyk w wyniku wypadku motocyklowego. Zaledwie tydzień po zabiegu wróciła na plan programu „Kobieta na krańcu świata„. Rok później, nagrywając materiał w Pakistanie, kobieta została zatrzymana przez tamtejszych funkcjonariuszy. Ci kazali jej usunąć nagranie, które zdobyła podczas pobytu. Materiał oddano, jednak wcześniej ekipa przygotowała kopię na komputerach.

Okazuje się, że Martyna Wojciechowska ma zarówno barwne, co niebezpieczne życie. Z pewnością jej bezpieczeństwo nieraz było zagrożone. Czy na Borneo zobaczy makabryczne obrazy?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda Top Model w ciąży szokuje. Opublikowała rozbierane zdjęcie
  2. Skandal na planie Rodzinka.pl! Największa gwiazda brutalnie poniżona
  3. Gwiazda Na dobre i na złe szukała pieniędzy na ulicy. Przeżywała koszmar
  4. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze
  5. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów. Kto ma szansę na sukces?

15 gwiazd, które cudem uniknęły śmierci [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOplejada.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl