Tata dziewczynki zmarł na straszną chorobę. Martyna Wojciechowska od lat samotnie wychowuje córeczkę

Tata dziewczynki zmarł na straszną chorobę. Martyna Wojciechowska od lat samotnie wychowuje córeczkę Źródło: Instagram/Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska to kobieta, która uwielbia wyzwania. Niestety, los często ją doświadczał i gwiazda nie raz musiała reorganizować swoje życie. Tata jej córeczki zmarł na okropną chorobę, przez co podróżniczka sama wychowuje dziewczynkę. Wojciechowska to prawdziwy wzór do naśladowania.

Martyna Wojciechowska to znana podróżniczka i dziennikarka, która nie boi się wyzwań i nowych przygód. Gwiazda musiała świetnie zorganizować swoje życie, aby pogodzić swoją aktywność zawodową i podróże z wychowaniem córeczki Marysi. Dziennikarka jest zdana sama na siebie, bowiem ojciec jej dziecka zmarł na straszną chorobę. 

Martyna Wojciechowska zdobyła szczyt będąc w ciąży 

Dziennikarka zdecydowanie należy do odważnych kobiet. Wojciechowska będąc w 3 miesiącu ciąży zdobyła szczyt Elbrus. Wiele osób krytykowało podróżniczkę za narażenie swojego życia i zdrowia nienarodzonego dziecka. Przeciwnicy jej wypraw twierdzili, że dziennikarka jest uzależniona od podróży i ciągłych wyzwań. Na szczęście ani Wojciechowskiej, ani jej córeczce nic się nie stało i, jak się okazuje, Marysię również ciągnie do nowych przygód. 

Śmierć byłego partnera Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska była związana z Jerzym Błaszczykiem. Z ich związku narodziła się córeczka Marysia. Niestety, para rozstała się jeszcze przed narodzinami dziecka, jednak pozostawali w przyjacielskich stosunkach. Jerzy Błaszczyk był rekordzistą w nurkowaniu głębinowym. Zmarł w wieku 46 lat. Mężczyzna przegrał długą i ciężką walkę z nowotworem. Śmierć byłego partnera bardzo wpłynęła na Wojciechowską, która w tamtym okresie również zmagała się z chorobą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Samotne wychowywanie córki nie przeszkodziło Wojciechowskiej w ciągłej aktywności zawodowej. Gwiazda jest prowadzącą program "Kobieta na krańcu świata" oraz ambasadorką wielu akcji społecznych - między innymi włączyła się w kampanię przeciwko okaleczaniu dziewczynek i kobiet fundacji Waris Dirie „Kwiat Pustyni". W 2013 roku została również członkinią Polskiej Akcji Humanitarnej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Zrujnował jej ślub. Panna młoda ze wstydu zapadła się pod ziemię

Prywatnie od pewnego czasu Wojciechowska spotyka się z Przemysławem Kossakowskim. Nic dziwnego, że para tak dobrze się dogaduje, bowiem obydwoje są wielbicielami podróży. Razem uwielbiają odkrywać nowe miejsca i pomagać innym. Para jest praktycznie nierozłączna i razem sprawują opiekę nad córką Wojciechowskiej, Marysią. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Michał Szpak wyszedł na scenę i wszyscy zamarli. Obok niego stanęła zjawiskowo piękna kobieta
  3. Blond to już przeszłość, teraz każda kobieta marzy o zupełnie innym odcieniu. Dzięki niemu można poczuć się jak prawdziwa bogini
  4. Straszne. Malutkie dziecko wypadło z okna, dramat w Koninie
  5. Królik zobaczył porzucone na pewną śmierć szczeniaki. Zaczął działać szybko

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News