Partner Martyny Wojciechowskiej żył w biedzie. "Byłem bez grosza"

Partner Martyny Wojciechowskiej żył w biedzie. "Byłem bez grosza" Źródło: screen/youtube/tvnpl

Martyna Wojciechowska jest najsłynniejszą polską podróżniczką, która reprezentuje nasz kraj na całym świecie. Jej niesamowite reportaże zachwycają miliony ludzi od lat. Nie mniej fanów interesuje jednak jej życie prywatne. Ostatnio głośno jest o jej związku z Przemysławem Kossakowskim. Teraz na jaw wyszły zaskakujące fakty na temat przeszłości Kossakowskiego. 

Martyna Wojciechowska często określana jest mianem najodważniejszej Polki, która swoimi niezwykłymi przygodami i reportażami z najdalszych zakątków świata, zachwyca miliony. Jej program "Kobieta na krańcu świata" nieprzerwanie od lat cieszy się gigantyczną oglądalnością, która przynosi telewizji TVN kolosalne zyski. Fanów podróżniczki interesują jednak nie tylko jej przygody, ale i życie prywatne. Choć Martyna Wojciechowska bardzo niechętnie opowiada o sprawach intymnych, niedawno na jaw wyszło, że jest w związku z innym podróżnikiem, Przemkiem Kossakowskim. Teraz na jaw wyszło, że celebryta żył w skrajnej biedzie i nie miał grosza przy duszy.

Martyna Wojciechowska nic o tym nie mówiła. Jej partner żył w skrajnej biedzie

Ogromnym marzeniem Kossakowskiego od zawsze było zostanie malarzem. Niemalże przez 20 lat rzeczywiście spełniał się w tej kwestii i pozwalało mu się to nawet swego czasu na spokojne życie, wszystko jednak gwałtownie się zmieniło. - Byłem bez grosza. Rozpadło się moje małżeństwo. (...) Bez kobiety, dzieci, roboty. Nie miałem pracy, zaczęła dopadać mnie depresja - opowiadał w "Twoim Stylu". Dramatyczna sytuacja postępowała, a partner Wojciechowskiej zmuszony był do najróżniejszych prac. Swego czasu pracował nawet przy zbiorze warzyw, jednak po czasie prosto z urzędu pracy trafił w miejsce, o którym wcześniej nawet mu się nie śniło.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeden telefon zmienił całe jego życie

Kończąc 40 lat, był przekonany, że nic zachwycającego już go w życiu nie spotka. Nie miał perspektyw, a ciągłe wizyty w urzędach pracy wprowadzały go w coraz głębsze załamanie. Wszystko zmieniło się wraz z niespodziewanym dostaniem się do telewizji. - Z bezrobotnego gościa stałem się częścią telewizji, a pamiętam jak 7 lat temu pożyczałem pieniądze od ludzi, żeby kupić sobie coś do jedzenia - mówił "Faktowi". Jeden telefon zmienił jego życie - zadzwoniła do niego znajoma, która została dyrektorem stacji TTV. - Szukali pomysłów na programy, kreatywnych ludzi - mówił. Dzięki temu jednemu zdarzeniu udało mu się wyjść z biedy i całkowicie zmienić swoje życie. Teraz jest jednym z najsłynniejszych podróżników, a Martyna Wojciechowska widzi w nim idealnego partnera. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Zbigniew Wodecki: Romans prawie zniszczył mu życie
  2. W sieci pojawiło się zdjęcie 17-letniej Magdy Gessler. Podobna do córki?
  3. Prezenterka TVP wyrwała najprzystojniejszego mężczyznę w kraju. Niejedna jej zazdrości
  4. Michał Szpak POKAZAŁ mieszkanie. Czy jego RODZICE wiedzą jak mieszka?!
  5. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News