O tym zdjęciu mówią wszyscy. Martyna Wojciechowska BEZ STANIKA

O tym zdjęciu mówią wszyscy. Martyna Wojciechowska BEZ STANIKA Źródło: fot. Instagram

O tym zdjęciu mówi obecnie cała Polska! Odważna "Kobieta na krańcu świata" jeszcze nigdy nie pokazała nam się w tak seksownym i ponętnym wydaniu. Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie zdjęcie bez stanika!

Martyna Wojciechowska znana jest z programów podróżniczych, przede wszystkim z "Kobiety na krańcu świata". Zdobyła najwyższe szczyty górskie, jest kierowcą rajdowym, aktywnie działa w organizacjach charytatywnych, zwiedza świat i poznaje jego najbardziej ciemne zakamarki. Niewielu jednak pamięta, że zaczynała karierę jako modelka. Wojciechowska zachwyca, nie tylko jako podróżniczka, ale także jako kobieta. Teraz postanowiła pokazać się właśnie w tej seksownej i absolutnie kobiecej wersji.

Martyna Wojciechowska pokazuje się bez stanika. Co na to Kossakowski?!

Podróżniczka od jakiegoś czasu spotyka się z mężczyzną, który podziela jej zainteresowania - Przemkiem Kossakowskim. Dzięki niemu Martyna rozkwita, co zauważają zarówno dziennikarze, jak i ona sama. Przemek najwyraźniej nie zabrania Martynie pokazywać trochę więcej ciała. Kobieta sama podkreśla, że chce się czuć wolna i pewna siebie we własnej skórze. Na tym zdjęciu wygląda na właśnie taką. Pod zdjęciem Martyna Wojciechowska zamieściła wymowny opis. - Tego nikt się nie spodziewa... - napisała. Możliwe, że zdjęcie jest zapowiedzią wspólnego programu Przemka Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej. Jakiś czas temu stacja TVN zaproponowała im wspólne show, na co obydwoje chętnie się zgodzili. Obydwoje kochają podróże, więc można się spodziewać, że ich wspólny program będzie dotyczył właśnie ich. Jednak ani stacja, ani same gwiazdy nie zdradziły dalszych szczegółów. fot. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co za upadek. Michał Wiśniewski na dnie, prawdziwa klęska i dramat
  2. Michał Szpak w objęciach pięknej kobiety. Początek miłości
  3. Cała Polska właśnie mówi o Turcji! KAŻDY może skorzystać
  4. Szukamy oprawcy, który wyrzucił skatowanego psa! Jest opis sytuacji, pomóżcie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News