Wojciechowska pokazała się bez makijażu i w "koronie z wałków". Naturalne piękno? (Zdjęcia)

Wojciechowska pokazała się bez makijażu i w "koronie z wałków". Naturalne piękno? (Zdjęcia) Źródło: youtube.com/kultowerozowy

Martyna Wojciechowska zaprezentowała się w zupełnie nieznanej formie. Popularna prowadząca programów podróżniczych postanowiła pokazać swoją metamorfozę na Instagramie pokazując się w wałkach i bez makijażu. Zdania fanów gwiazdy telewizji są co najmniej podzielone.

Martyna Wojciechowska zaskoczyła fanów. Prowadząca przez wielu uważana za ikonę piękna postanowiła zerwać z wizerunkiem wiecznie umalowanej podróżniczki. W zamian tego, prowadząca kojarzona ze współpracą ze stacją TVN pokazała się w wałkach i bez makijażu. Fotografia przedstawiająca to nieznane oblicze gwiazdy wzbudziła bardzo mieszane uczucia wśród fanów i obserwatorów byłej prowadzącej "Big Brothera".

Martyna Wojciechowska pokazuje swoją nieznaną twarz

Instagramy gwiazd często przepełnione są zdjęciami prezentującymi znane i lubiane twarze z ekranu telewizora w bardziej prywatnej, intymnej formie. Do trendu pokazywania się bez makijażu dołączyła Martyna Wojciechowska, która przez wielu uważana jest za najpiękniejszą prezenterkę telewizji TVN. Prowadząca "Kobiety na krańcu świata" postanowiła pokazać swoją metamorfozę, w której nie zabrakło wałków i ani jednego grama makijażu.

Sama gwiazda w opisie swojego zdjęcia pisała, że jest bardzo dumna ze swojego wyglądu i efektu, jaki udało się jej osiągnąć. Niektórzy jednak nie dali wiary w to, że można osiągnąć taki wygląd bez zastosowania jakiejkolwiek formy makijażu. Wśród miłośników talentu Wojciechowskiej rozgorzała prawdziwa dyskusja na temat zamieszczonych fotografii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wojciechowska "naturalnie piękna?" Dyskusja fanów pod zdjęciem gwiazdy

O ile pierwsze zdjęcie z publikacji Wojciechowskiej odbierane jest z dużym dystansem, o tyle drugie przyniosło gwieździe prawdziwą lawinę komentarzy. Niektórzy z fanów gwiazdy uważają, że niemożliwością jest osiągnięcie takiego faktu bez pomocy ze strony wizażystki. Inni jednak są bardzo mocno zafascynowani dobrą formą i wyglądem ich ulubionej prowadzącej, co możemy wywnioskować, czytając komentarze pod publikacją gwiazdy.

- Piękna fotografia pani Martyny Wojciechowskiej. Podoba mi się. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. - napisał internauta

- Pani jest piękna o każdej porze, w każdym wymiarze i na każdej wysokości. - dodała fanka gwiazdy

- Martynko nawet w wałkach jesteś piękna - napisała miłośniczka prowadzącej

Jak widać, była prowadząca "Big Brothera" zawsze znajdzie grono fanów, którzy docenią jej starania w zachowaniu jak najbardziej naturalnego wyglądu.

 

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski
  4. Niewyobrażalna wpadka. Księżna Kate złożyła wizytę Archiemu i zapomniała o kluczowej rzeczy
  5. Kolejne potężne zmiany w 500 plus?! To będzie rewolucja większa, niż pieniądze na pierwsze dziecko

źródło: Instagram

Następny artykuł