Martyna Wojciechowska w tajemnicy przed mediami wzięła ślub? Do sieci trafiło zdjęcie, które wywołało burzę

Martyna Wojciechowska w tajemnicy przed mediami wzięła ślub? Do sieci trafiło zdjęcie, które wywołało burzę Źródło: YouTube tvnpl

Wiele osób zaczęło spekulować, że Martyna Wojciechowska potajemnie wzięła ślub. Wszystko przez zdjęcie, które w błyskawicznym tempie obiegło internet. Co wywołało tak wielkie poruszenie?

Pojawiły się kolejne podejrzenia dotyczące tego, że Martyna Wojciechowska wzięła potajemnie ślub. Zdjęcie, które trafiło do sieci wywołało sporo emocji. Czy uwielbiana przez ludzi dziennikarka stanęła na ślubnym kobiercu?

Związek gwiazdy wzbudza spore zainteresowanie. Czy został on sformalizowany?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski od dłuższego czasu są jedną z najbardziej znanych par show-biznesu. Ich związek od samego początku wzbudzał ciekawość. Tym bardziej, że para ceni sobie swoją prywatność i rzadko podaje do opinii publicznej informacje o relacji łączącej podróżników.

Miłośnicy gwiazdorskiej pary regularnie wypytują o szczegóły ich związku na portalach społecznościowych. Jednak tego typu zapytania nie doczekują się zazwyczaj odpowiedzi. Zdjęcie, które trafiło niedawno do internetu było wodą na młyn do kolejnych spekulacji o zmianie stanu cywilnego dziennikarki. Niektórzy uważają, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub w tajemnicy przed mediami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska już kilkukrotnie była zaręczona

Gwiazda telewizji już pięć razy była zaręczona. Dwa razy zdarzyło jej się zrezygnować ze ślubu w ostatniej chwili. Dwuletni związek z osobą, która posiada podobne pasje rozbudzał ciekawość fanów. Jedno z ostatnich zdjęć zdjęcie, które Martyna Wojciechowska zamieściła na Instagramie zawierało pewien szczegół, który na nowo odświeżył temat ślubu. Co zauważyli fani dziennikarki?

Bystre oczy internautów nie mogły przeoczyć takiego detalu. Na dłoni podróżniczki pojawiła się obrączka. Ciężko przejść obojętnie obok takiego widoku. Z pewnością jest to jeden z tych sygnałów, który może sugerować, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli potajemny ślub. Zdjęcie wywołało niemałe poruszenie. Pierścionek wygląda jak typowa ślubna obrączka.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel Elżbiety Witek do wszystkich Polaków. Każdy musi go usłyszeć, chodzi o "powrót do normaności"
2. Niemal wszyscy popełniają 1 błąd przy robieniu naleśników. Ważny szczegół, o którym wielu zapomina

Podróżnik podczas swojego programu "Down the Road. Zespół w trasie" określił swoją ukochaną mianem narzeczonej. Późniejsze zdjęcie z obrączką widoczną na palcu dziennikarki może oznaczać, że związek tej pary wkroczył na kolejny poziom. Póki co nie potwierdzają, ani nie zaprzeczają tym spekulacjom. Nie pozostaje nic innego niż samemu zobaczyć zdjęcie i wysnuć własne wnioski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uciekł ze szpitala, bo nie chciał poddać się badaniom kontrolnym. Policjanci ruszyli za nim w pościg w kombinezonach ochronnych
  2. Legenda skoków narciarskich poprowadzi kadrę rywali Polaków. To były mistrz świata
  3. Lekarze radzą, jak przygotować się na chorobę. Proponują budowę prostego urządzenia
  4. Polacy masowo dostają SMS-y od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Wprowadzono nowe obostrzenia
  5. Na Wielkanoc kolejne zakazy? Minister Szumowski zabrał głos, dla wielu święta mogą być smutne
  6. Szef kuchni księżnej Diany zdradził całą prawdę. Przecieramy oczy

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News