Martyna Wojciechowska wzięła potajemny ślub? Dostrzeżono kluczowy szczegół

Martyna Wojciechowska wzięła potajemny ślub? Dostrzeżono kluczowy szczegół Źródło: Instagram martyna.world

Martyna Wojciechowska oraz Przemysław Kossakowski nie przestają interesować zarówno mediów, jak i zwykłych ludzi. Para podróżników jest ze sobą już od jakiegoś czasu, jednak niedawno zaczęto spekulować na temat ich ślubu. Uważni obserwatorzy zauważyli, że Martyna coraz częściej pojawia się z jednym ważnym elementem, który daje do myślenia.

Martyna Wojciechowska podróżuje po całym świecie nagrywając odcinki do swojego programu "Kobieta na krańcu świata". Ostatnio jest jednak uziemiona i oddaje się innym rozrywkom. W związku z kolejnym zdjęciem jakie się pojawiło coraz odważniejsze są spekulacje, że możliwe, iż dziennikarka jest już pod sekretnym ślubie.

Martyna Wojciechowska to uciekająca panna młoda

Martyna Wojciechowska śmieje się sama z siebie, że jest uciekającą panną młodą. Gwiazda TVN dwa razy uciekła chwilę przed stanięciem na ślubnym kobiercu, a zaręczona była łącznie 5 razy. Trzeba przyznać, że jest to całkiem imponujący wynik. Dziennikarka posiada także córkę, Marysię, która chętnie i często pojawia się na profilach społecznościowych podróżniczki. Pociecha przejawia podobne do mamy zainteresowania, więc możliwe, że na naszych oczach rośnie jej następczyni, która pokaże nam resztę świata. Martyna Wojciechowska od ponad dwóch lat spotyka się z innym znanym dziennikarzem, Przemkiem Kossakowskim. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie ujawniają za dużo

Zarówno Przemysław Kossakowski jak i Martyna Wojciechowska nie udzielają zbyt dużej ilości wywiadu i nie zdradzają szczegółów swojej relacji. Oboje wyglądają na szczęśliwych, a Przemek często podkreśla, że Martyna całkowicie zmieniła jego życie i wiele jej zawdzięcza. Na jego profilu na Instagramie ostatnio pojawił się wpis, na którym po raz kolejny postanowił podzielić się swoją radością, zdjęcie siebie oraz swojej ukochanej opatrzył podpisem "Jestem szczęściarzem". Jednak czujni obserwatorzy obojga podróżników zwrócili uwagę, że Martyna Wojciechowska coraz częściej do zdjęć pozuje z obrączką na palcu i ponownie pojawiły się pytania o ślub oraz o to czy para nie wzięła go w tajemnicy.

Dzisiaj grzeje: 1. RMF podał nieoficjalne szczegóły nowych obostrzeń. Szykują się wielkie ograniczenia

2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Stanęli na ślubnym kobiercu?

Plotki mają solidne podłoże, w programie "Down the Road" Przemek Kossakowski powiedział o dziennikarce jako o swojej narzeczonej i choć emisja programu zaczęła się niedawno, to nagrywany był on we wrześniu poprzedniego roku. To oraz biżuteria widoczna na palcu podróżniczki łączy się w całość, jednak zakochana para nadal nie zdecydowała odnieść się do tych rewelacyjnych wiadomości. Nie wiadomo więc czy odbył się potajemny ślub, czy pierścionek jest jedynie ozdobą. Tak czy siak, życzymy dużo szczęścia w miłości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pesymistyczny raport. W Polskich szpitalach brakuje sprzętu ochronnego
  2. Polski klub apeluje o wznowienie rozgrywek. Zespół Ekstraklasy znalazł się w opłakanej sytuacji
  3. Oficjalnie: Właśnie wprowadzono nowe, poważne obostrzenia dla Polaków
  4. Brali ślub w plenerze, kiedy nagle pies nie wytrzymał. Później stała się rzecz, którą goście zapamiętają do końca życia
  5. Córka Kasi Kowalskiej drugi raz walczy o życie. Były cztery reanimacje
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Źródło: WP Gwiazdy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News