Martyna Wojciechowska przejmująco żegna Piotra Woźniaka-Staraka. Sama przeżyła stratę najbliższej osoby

Martyna Wojciechowska przejmująco żegna Piotra Woźniaka-Staraka. Sama przeżyła stratę najbliższej osoby Źródło: instagram/martyna.world/

Martyna Wojciechowska dołączyła do grona gwiazd, które za pomocą portali społecznościowych postanowiły pożegnać Piotra Woźniak-Staraka. Jej słowa są naprawdę wzruszające, a w szczególności wyznanie, które zamieściła na końcu.

Martyna Wojciechowska nie mogła pozostawić tak tragicznej sprawy bez komentarza. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie zmarłego producenta filmowego, a do tego dodała wiele słów pożegnania. Czytając tak poruszający wpis, trudno jest powstrzymać łzy wzruszenia. W końcu dziennikarka doskonale wie, jak to jest stracić bliską sercu osobę.  

Martyna Wojciechowska żegna Piotra Woźniak-Staraka. Łzy same cisną się do oczu 

Zaledwie kilka godzin temu na oficjalnym profilu podróżniczki pojawiło się czarno-białe zdjęcie Piotra Woźniak-Staraka, który zginął w drugiej połowie sierpnia. Martyna postanowiła ostatecznie się z nim pożegnać, co być może było dla niej wielkim ułatwieniem w uporaniu się ze stratą. Celebrytka wymieniła wiele jego zasług, by w dogodny sposób upamiętnić producenta. 

- Zawsze ceniłam ludzi z wizją i pasją. Piotr Woźniak-Starak taki był, tworzył bez wątpienia niezwykłe filmy doceniane na całym świecie. 
Dzisiaj odbędzie się pogrzeb. Producent, ale też mąż, syn… Dla Jego Bliskich to bardzo trudny dzień. Zachowajmy ciszę - czytamy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wojciechowska przeżyła stratę najbliższej osoby 

Na samym końcu wpisu, Martyna zwróciła się do Agnieszki Woźniak-Starak, z którą połączyła się w bólu. W zaledwie kilku zdaniach wyraziła swoje wsparcie i wyznała, że doskonale wie, jak to jest stracić tak bliską sercu osobę. 

- Agnieszko, znam uczucie straty osoby Najbliższej. Moje szczere kondolencje - dodała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przywieziono trumnę, w której spoczywa Piotr Woźniak-Starak. Chwilę później wszyscy usłyszeli przeszywający dźwięk, który przenikał serca. Organy zagrały ostatnie pożegnanie
2. Zaskakująca decyzja syna Beaty Szydło, poprosił o bezterminowy urlop

Wojciechowska miała na myśli tragiczne wydarzenia z 2016 roku. Dziennikarka musiała uporać się ze śmiercią swojego byłego partnera, a tym samym ojca córeczki, którą od tamtej pory wychowuje samotnie. Gdy jednak oswoiła się ze stratą, starała się szczerze mówić o jego śmierci. Wielokrotnie wspominała, że nigdy nie ukrywała przed Marysią, co stało się z jej tatą. Twierdziła, że dzieci zasługują na to, by znać prawdę o swoich rodzicach, nawet jeżeli jest ona tak bolesna.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały TVN oddał hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Takich pochwał nie zebrał pośmiertnie jeszcze nikt. Będziecie wzruszeni
  2. Anna Kalczyńska widziała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem tuż przed tragedią. Zrobił wtedy coś, co gwiazda TVN zapamięta do końca życia
  3. Myślał, że pies nie żyje i zakopał zwierzę. Nagle spod ziemi zaczęły dochodzić dziwne dźwięki
  4. Brutalnie zabił matkę. Siostra przyłapała go jednak na czymś o wiele gorszym, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka: Zaczęło się, przy trumnie jest przedmiot, który wyciska łzy

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News