Martyna Wojciechowska wzięła cichy ślub? To zdjęcie rozpętało burzę w sieci

Martyna Wojciechowska wzięła cichy ślub? To zdjęcie rozpętało burzę w sieci Źródło: Instagram/Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska jest gwiazdą, która niezbyt chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym w sieci. Ostatnio w jej mediach społecznościowych pojawiło się jednak zdjęcie, które rozpętało prawdziwą burzę. Fani spekulują, że gwiazda mogła wziąć cichy ślub.

Martyna Wojciechowska jest celebrytką, która lubi chronić swoją prywatność. Ostatnio opublikowała zdjęcie, które wywołało bardzo wiele emocji u jej fanów. Internauci na jego podstawie zaczęli spekulować, że gwiazda mogła wziąć cichy ślub. 

Martyna Wojciechowska stanęła na ślubnym kobiercu?

Martyna Wojciechowska znana jest z tego, że angażuje się w bardzo wiele różnych projektów społecznych. Poza kręceniem kolejnych odcinków swojego autorskiego programu TVN "Kobieta na krańcu świata", dziennikarka zajmuje się również pisaniem książek, a także opieką nad swoją ukochaną córką.

Niedawno na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, które według wielu sugeruje, że w jej życiu prywatnym zaszły właśnie poważne zmiany. Fotografia Martyny Wojciechowskiej z partnerem, Przemysławem Kossakowskim, zapoczątkowała lawinę plotek dotyczących rzekomego, cichego ślubu, który para miała wziąć w tajemnicy przed fanami i mediami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pocztówka z Amsterdamu

Martyna Wojciechowska od czerwca zeszłego roku spotyka się z Przemysławem Kossakowskim. Ostatnio para wybrała się na wyjazd tylko we dwoje do Amsterdamu. Celebrytka opublikowała niespodziewanie w swoich mediach społecznościowych relację z tych wakacji. Widać na niej podróżnika, który całuje w policzek swoją ukochaną. Fotografia jest niezwykle urocza i obrazuje czułość między partnerami. 

Celebrytka nie przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że dzieli się z nimi wydarzeniami ze swojego życia miłosnego, więc część internautów odebrała jej publikację jako dowód na to, że stało się coś ważnego. Wielbiciele gwiazdy spekulują, że być może w Amsterdamie doszło do cichego ślubu. Atmosferę niepewności podsyca jeszcze opis dołączony do publikacji, który można bardzo różnie interpretować. 

- Co wydarzyło się w Amsterdamie, zostaje w Amsterdamie - czytamy pod zdjęciem. 

Podejrzenia te nie zostały jednak w żaden sposób potwierdzone przez celebrytów, a przewidywania fanów mogą okazać się mocno przesadzone. Jedno jest jednak pewne - Martyna Wojciechowska spędziła cudowny czas w Holandii w towarzystwie swojego ukochanego partnera. Para świetnie do siebie pasuje i prezentuje się razem niesamowicie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jest nowoczesna metoda na wykrywanie nowotworu. Polacy długo nie będą mieć do niej dostępu, powód jest bardzo smutny
2.Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

Gwiazda ma obecnie bardzo dużo obowiązków związanych z szerokim wachlarzem jej zajęć, więc pewnie świetnie jej zrobił taki wyjazd. Mogła odpocząć i przygotować się na kolejne wyzwania, jakie stawiać będzie przed nią los. 

Źródło: Instagram/Martyna Wojciechowska

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Mało kto wie, że Piotr Woźniak-Starak miał BRATA. Nikt nic o nim nie mówi, znamy prawdę. Wiemy, kim jest
  2. Pierwsze słowa rodziny Piotra Woźniaka-Staraka po tragedii. Opublikowali nekrolog, który rozrywa serce
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Mama Agnieszki Woźniak-Starak to przepiękna kobieta. Wiadomo po kim gwiazda odziedziczyła urodę
  5. Wiadomo gdzie znajdzie się grób Piotra Woźniaka-Staraka. Wiele osób może się zdziwić

Źródło: Instagram/Martyna Wojciechowska 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu