Martyna Wojciechowska oficjalna nowina
Instagram martyna.world
Joanna Szwalikowska - 24 Sierpnia 2020

Martyna Wojciechowska przekazała najbardziej radosną nowinę. Wielki wybuch radości, gratulacje sypią się z każdej strony

Martyna Wojciechowska w końcu oficjalnie przekazała najbardziej radosną nowinę. Gwiazda nie mogła dłużej utrzymywać wszystkiego w tajemnicy. Musiała podzielić się z internautami wiadomością, na którą czekali wszyscy.

Martyna Wojciechowska nareszcie przekazała radosną nowinę, której od dawna wyczekiwali spragnieni fani. Gwiazda nie była w stanie dłużej utrzymywać wszystkiego w tajemnicy. Wiadomość przekazała na swoim profilu na Instagramie. W komentarzach posypały się liczne gratulacje.

WiadomościNadchodzi załamanie, już pewne, że dzisiaj. Służby radzą wszystkim się przygotowaćCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska w końcu oficjalnie potwierdziła radosną nowinę

- Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić. Przez ten czas zdaniem niektórych pism i portali kilka razy się pobraliśmy, mieliśmy kilka kryzysów. I tak w kółko. - napisała gwiazda pod zdjęciem swoim oraz Przemysława Kossakowskiego.

W ostatnim czasie media ponownie donosiły o tym, że para jest zaręczona. Wojciechowska nie mogła już dłużej milczeć, wobec czego wydała oświadczenie na swoim profilu na Instagramie. W końcu po bardzo długim czasie oficjalnie dowiedzieliśmy się, że jest zaręczona ze swoim partnerem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn Beaty Szydło ukrywał tajemnicęWszyscy byli w błędzie? Media dotarły do Tymoteusza Szydło, odkryły ukrywaną tajemnicę?Czytaj dalej

- Ostatnio NAGLE media doniosły, że „teraz to już na pewno” się zaręczyliśmy. Zaczęli towarzyszyć nam reporterzy.
A my lubimy nasze spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcemy. Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi. - opisywała gwiazda pod zdjęciem w mediach społecznościowych. Kobieta postanowiła ostatecznie rozprawić się ze wszelkimi plotkami oraz doniesieniami i na własnych warunkach przekazać radosną nowinę.

Dzisiaj grzeje:

1. Media właśnie podały do informacji. Nie żyje, tajemnicze okoliczności

2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje 38-letni muzyk

3. Gwiazdor TVN ma koronawirusa. Miał gorączkę, szybko pojawiły się znacznie gorsze objawy

- OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy - opisywała dalej Martyna Wojciechowska na Instagramie. Choć para zaręczyła się na początku 2019 roku, oficjalnie wiadomość ta została potwierdzona dopiero teraz. Para nie obnosiła się publicznie ze swoim związkiem i zachowywała go w strefie prywatnej. Kolejne doniesienia sprawiły jednak, że Wojciechowska postanowiła ostatecznie rozwiać wszelkie wątpliwości i ogłosić światu radosną nowinę dotyczącą jej oraz ukochanego.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić. Przez ten czas zdaniem niektórych pism i portali kilka razy się pobraliśmy, mieliśmy kilka kryzysów. I tak w kółko. Ostatnio NAGLE media doniosły, że „teraz to już na pewno” się zaręczyliśmy. Zaczęli towarzyszyć nam reporterzy. A my lubimy nasze spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcemy. Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi. OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy?? M.

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister edukacji przekazał nowe informacje. Uczniowie nie będą zadowoleni
  2. Mamy potwierdzenie, pilna decyzja Morawieckiego. Pozostało niewiele czasu
  3. Lekarz nie mógł milczeć. Prawda o zdrowiu Kaczyńskiego przedostała się do mediów, rodzina potwierdza
  4. Hanna Lis jest zdruzgotana. Pozostała tylko modlitwa
  5. Sprawdźcie, czy ktoś nie wszedł właśnie na wasze konto. Gigantyczna afera w polskim banku

Córka Andrzeja GołotyGołota nigdy nie pokazywał córki. Teraz jej zdjęcie wyciekło do sieciCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News