Martyna Wojciechowska opublikowała post o nowotworze. Trudno powstrzymać łzy

Martyna Wojciechowska opublikowała post o nowotworze. Trudno powstrzymać łzy Źródło: Screen/youtube

Martyna Wojciechowska sprawiła, że jej fani zalali się łzami. Znana dziennikarka i podróżniczka opublikowała post dotyczący nowotworu. Jej słowa ściskają za serce.

Martyna Wojciechowska, publikując fotografie na portalach społecznościowych, zawsze wybiera, te które w jakiś sposób ją dotykają. Przy okazji dołącza do nich także opisy, które podobnie jak zdjęcia, wpływają na jej emocje. Tym razem gwiazda wybrała temat trudny, ale taki o którym trzeba rozmawiać. 

Martyna Wojciechowska o nowotworze 

Dwa dni temu na Instagramie znanej dziennikarki i podróżniczki pojawił się nowy wpis. Gwiazda zamieściła przerażająco smutne zdjęcie i jeszcze bardziej przygnębiający post. Fani odpowiedzieli jej lawiną komentarzy, które przywracają wiarę w ludzkość i pokazują, że temat nowotworu nie jest dla nikogo obojętny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- ZATRZYMAJ SIĘ… Nowotwór to choroba, z którą zmaga się cała rodzina i bliscy. Dzień po dniu. Mama tych dzieci uwieczniła moment, na którym zaledwie kilkuletnia dziewczynka, wspiera swojego czteroletniego brata podczas wymiotowania po kolejnej dawce chemioterapii. Nie mam śmiałości powiedzieć, że mam w życiu jakiś problem. Nie mam. Najważniejsze, że moje dziecko jest zdrowe… - napisała na Instagramie Martyna Wojciechowska. 

Jako mama, Martyna Wojciechowska wie, że zdrowie dziecka jest najważniejsze. Podróżując po różnych zakątkach świata, na własne oczy widziała, jak żyją ludzie. Niezależnie od statusu materialnego, może dotknąć ich nowotwór lub inna ciężka choroba. W takich przypadkach nie tylko chory cierpi, ale i wszyscy jego bliscy.

Myśli, które Martyna Wojciechowska opublikowała pod zdjęciem, zachęcają do tego, by na chwile zatrzymać się i spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. 

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawcy

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Komentarze, które pojawiły się pod wpisem, potwierdzają spostrzeżenia Wojciechowskiej. Internauci zauważają, że życie pędzi zbyt szybko, a ludzie nie zatrzymują się, żeby dostrzec piękno, które ich otacza. Dopiero choroby takie, jak nowotwór sprawiają, że całe dotychczasowe życie zostaje przewartościowane. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony rodzin nie dostaną 500 plus?! Wypłata pieniędzy może zostać wstrzymana
  2. Beata Tyszkiewicz zabrała głos ws. "Tańca z gwiazdami". Zdradziła tajemnicę dzisiejszego finału
  3. Przenigdy nie wylewaj wody po gotowaniu jajek! Można ją wykorzystać w niezwykły sposób, efekt powala
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: instagram

Następny artykuł