Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w końcu przekazali radosne wieści. Fani ślą gratulacje

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w końcu przekazali radosne wieści. Fani ślą gratulacje Źródło: instagram.com martyna.world

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w końcu podzielili się z fanami radosną nowiną. Obserwatorzy od jakiegoś czasu to podejrzewali, jednak para skrzętnie wszystko przez nimi ukrywała. Teraz stało się to już jasne.

Martyna Wojciechowska od ponad dwóch lat jest związana z kolegą z branży, Przemysławem Kossakowskim. Nie da się zaprzeczyć, że tę parę połączyła wspólna pasja. Minęło jednak sporo czasu, nim zdecydowali się ujawnić swój związek, a od chwili ogłoszenia oficjalnej informacji raczej zdawkowo dzielą się wspólnymi fotkami i opowiadają o swojej relacji. Ich ostatnie wyznanie mocno zaskoczyło fanów, ale i wywołało uśmiechy na twarzach. Para podzieliła się radosną nowiną, momentalnie zalało ich morze gratulacji. 

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska przekazali cudowną wiadomość 

Tych dwoje połączyła ciekawość świata. Oboje kochają podróżować, choć niewiele mówią o wspólnych wyprawach. Fani zdają się jednak być przyzwyczajeni do tego, że Martyna i Przemek rzadko kiedy mówią o swoim związku. Mimo tego obserwatorzy nie mieli wątpliwości co do wielkiego uczucia, jakie jest między nimi, dlatego już od kilku tygodni snuli teorie o rzekomym ślubie. Sami zainteresowani wytrwale milczeli... aż do teraz. Wojciechowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie z ukochanym i jego kolegą, zdradzając, że tego dnia zajęli się rozwożeniem jedzenia dla osób starszych. Co jednak najbardziej zwróciło uwagę internautów to opis, w którym Martyna oficjalnie nazwała Przemka "narzeczonym". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Jak romantycznie spędzić sobotę? Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. (Jak nie masz narzeczonego to zaproś kogoś innego) Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto). Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji senior w koronie (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku). [...] Po zrealizowaniu powyższych punktów możecie zjeść wspólny posiłek i udać się na zasłużony spoczynek. Z samym narzeczonym, bez kumpla - napisała. 

Nie ma więc wątpliwości, że doszło do zaręczyn, choć Wojciechowska nie zdecydowała się jeszcze na pokazanie pierścionka. Tymczasem internauci skupili się na zasypywaniu pary życzliwymi słowami, wyrażając w ten sposób swój zachwyt. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po wieści o zarażeniu Małysza nagle pojawiło się oficjalne oświadczenie. Chodzi o Kamila Stocha

2.Nie żyje 17-latek. Rodzina młodego sportowca pogrążyła się w żałobie

- Uwielbiam Was - pisze obserwatorka. 

- Serducho rośnie - dodaje kolejna. 

- Czy ja widzę trzy razy użyte słowo "narzeczony" w jednym poście? Trzymam kciuki za Was! - czytamy. 

- Piękna z Was para - zachwala fanka. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

JAK ROMANTYCZNIE SPĘDZIĆ SOBOTĘ?😍❤️ 👉 Daj się zaprosić na randkę 👉 Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. (Jak nie masz narzeczonego to zaproś kogoś innego) 👉 Zapakuj cały bagażnik obiadami (zupa, krokiety, pierogi, owoce, ciasto) 👉 Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji SENIOR W KORONIE (prowadzi ją grupa wolontariuszy na Facebooku) DZIŚ ŁĄCZNIE ZOSTAŁO ROZWIEZIONYCH 50 POSIŁKÓW😜 👉 ZACHĘĆ INNYCH DO DZIAŁANIA! Możecie przyłączyć się do zbiórki, rozwozić obiady, wykupić i dowieźć lekarstwa, zrobić cokolwiek dla starszych osób, którym w tym okresie jest szczególnie trudno❤️ 👉 Po zrealizowaniu powyższych punktów możecie zjeść wspólny posiłek i udać się na zasłużony spoczynek. Z samym narzeczonym, bez kumpla🤪 M.

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niestety, już wiadomo za jakie produkty zapłacimy jak za dobra luksusowe. Zmiany wchodzą w życie 1 lipca, ale jest też dobra wiadomość
  2. Mistrzyni Europy zmarła w wyniku porodu. Jeszcze niedawno zdobywała medale
  3. Dopiero teraz Rozenek ujawniła szczegóły trzeciego porodu. Porażające komplikacje, tylko najbliżsi wiedzieli
  4. Nastolatkowie znaleźli na plaży porzuconą walizkę. Zajrzeli do środka i natychmiast chwycili telefony, do sieci trafiło porażające nagranie
  5. Nagrania z polskich miast przerażają. Ogromne zniszczenia po potężnych burzach, straty są niewyobrażane
  6. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Gratulacje płyną z całego kraju, wspaniale

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News