Martyna Wojciechowska wywołała burzę. Fani nie mogą jej wybaczyć

Martyna Wojciechowska wywołała burzę. Fani nie mogą jej wybaczyć Źródło: Instagram/martyna.world

Martyna Wojciechowska wywołała wiele kontrowersji swoim ostatnim wpisem w social mediach. Spora część jej fanów poczuła się urażona słowami gwiazdy.

Martyna Wojciechowska w polskim show-biznesie funkcjonuje już ot tak dawna, że już niejednokrotnie musiała sobie radzić z kryzysowymi sytuacjami. Jednak teraz napisała coś, czego wielu fanów długo jej nie wybaczy. W komentarzach znalazło się wiele pełnych goryczy wpisów.

Martyna Wojciechowska zamieściła kontrowersyjny wpis

Martyna Wojciechowska zamieściła wpis dotyczący Blue Monday. Termin ten dotyczy dnia w roku, w którym jest największy odsetek samobójstw. Określenie zostało wprowadzone w 2004 roku przez psychologa Cliffa Arnalla, który za pomocą wzoru matematycznego obliczył "najbardziej depresyjny dzień w roku". Co prawda środowiska naukowe przyjęły jego teorię za błędną, jednak termin ten szybko przyjął się w kulturze masowej. Dzień ten wykorzystuje się podczas wielu akcji walczących z depresją.

- Dziś statystycznie najwięcej osób popełni samobójstwo. W Polsce każdego dnia odbiera sobie życie 15 osób! [...] Zima, nowy rok trwa już wystarczająco długo, żeby przekonać się, że niewiele się zmieniło, a miało być całkiem inaczej... A ja się zastanawiam, ile pragnień potrafimy wypowiedzieć tak łatwo, jakby od niechcenia, a potem nie robimy nic, żeby je zrealizować? A może nie chcemy tego tak naprawdę? Większość z nas nie ma odwagi zmienić swojego uporządkowanego życia. I szukamy wytłumaczenia, dlaczego tego nie zrobiliśmy. Bo przecież zawsze łatwiej powiedzieć, że owszem, o czymś tam myślałam, ale przeszkodziło mi... No właśnie, co? Zdrowie, dziecko, obowiązki, rozsądek, pogoda... Niepotrzebne skreślić - pisała na Instagramie Martyna Wojciechowska.

Wpis Martyny Wojciechowskiej spotkał się z dużym odzewem

Wiele osób po tym wpisie zarzuciło Martynie Wojciechowskiej "tani coaching" i bagatelizowanie osób chorujących na depresję. Niektóre osoby zmagające się z chorobą, poczuły się urażone, gdyż ich zdaniem z wpisu wynikało, że jedynym powodem depresji jest brak chęci do realizacji swoich marzeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Realizacja planów, bądź nawet marzeń, nie jest niestety gwarantem na to, że stan depresyjny przejdzie na dobre. Depresja jest zbyt skomplikowanym stanem ciała i ducha - pisała fanka.

Dzisiaj grzeje: 1. Kilka dni po ślubie popełniła samobójstwo. Tuż przed śmiercią zdradziła rodzinie przerażający powód
2. Najpierw pobicie, teraz tragiczna śmierć. Gwiazda disco polo straciła dziecko, przeżyła piekło przed laty

- Zupełnie niepodobny do Martyny, jakby nie ona to pisała, tylko jakaś pusta laska, która nie wie, co to depresja, że zdrowy człowiek nie popełnia samobójstwa, laska, która siedzi w internetach i mądrzy, bo myśli, że jest ekspertem od wszystkiego - czytamy w komentarzach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latek zmarł po lekcji WF-u. Nauczyciel kazał uczniom wykonywać niebezpieczne ćwiczenie
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Musisz w tym roku rozliczyć PIT? Mało kto wie o wielkiej zmianie, dotyczy każdego podatnika
  4. Współczujemy. Gwiazda TVP przekazała smutną wiadomość o śmierci dziecka, do dzisiaj nie może się pozbierać
  5. Nie wierzyli, że mógł posunąć się tak daleko w stosunku do partnerki. Nieopisane okrucieństwo, tylko dla osób o nerwach ze stali

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News