Wielkie szczęście w rodzinie Martyny Wojciechowskiej. Gwiazda przekazała radosną nowinę

Wielkie szczęście w rodzinie Martyny Wojciechowskiej. Gwiazda przekazała radosną nowinę Źródło: Instagram/Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska jest niezwykle zabieganą osobą, angażującą się w wiele rożnych projektów. Jednak poza byciem dziennikarką i podróżniczką, gwiazda jest również mamą dla 11-letniej Marysi. Ostatnio celebrytka przekazała wesołą nowinę dotyczącą swojej rodziny.

Martyna Wojciechowska to jedna z największych osobistości telewizyjnych. Obecnie jest w trakcie kręcenia kolejnego sezonu swojego programu "Kobieta na krańcu świata" emitowanego na antenie TVN. Dziennikarka jest bardzo zabieganą osobą, mimo to znajduje jednak czas dla swoich najbliższych. Ostatnio podzieliła się wesołą nowiną ze swojego życia prywatnego. 

Martyna Wojciechowska dzieli się nowiną

Martyna Wojciechowska znana jest z tego, że bardzo często włącza się w różnego rodzaju akcje społeczne, które mają na celu wsparcie najsłabszych i najbiedniejszych. Jednocześnie pracuje nad swoim autorskim programem telewizyjnym i podróżuje po całym świecie. Poza byciem dziennikarką, stara się być świetną mamą dla swojej 11-letniej córki Marysi. 

Za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, Wojciechowska poinformowała o ważnym wydarzeniu z jej życia rodzinnego. Jest bardzo dumna ze swojej córki z powodu pewnego osiągnięcia. Widać, że dziewczynka mocno inspiruje się swoją nieustraszoną mamą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dumna mama

O córce Martyny Wojciechowskiej było niedawno głośno w związku ze wspaniałą akcją, jaką zorganizowała wraz ze swoją koleżanką. Inicjatywa nosiła nazwę "Take Smile" i miała zachęcić ludzi do dzielenia się uśmiechem na co dzień. Formuła była bardzo prosta, ale przekaz rozczulająco piękny.

Martyna Wojciechowska znowu na swoim Instagramie pochwaliła się wyczynem Marysi. Tym razem chodzi o udział w zawodach indoor skydivingu. 

- Aaaa! PIERWSZE MIEJSCE!!!Dziś Marysia zadebiutowała w profesjonalnych zawodach INDOOR SKYDIVING w Katowicach, zaledwie rok od pierwszego treningu w tunelu areodynamicznym i... WYGRAŁA w kategorii SEMI PRO! - taką rozemocjonowaną wiadomość zostawiła Martyna Wojciechowska i opublikowała zdjęcie córki z medalem na szyi i pucharem w ręku. 

Dziennikarka jest bardzo dumna ze swojego dziecka i widać, że motywuje je do kolejnych działań i do rozwijania swoich pasji. 11-letnia Marysia ewidentnie bierze przykład ze swojej mamy i stara się prowadzić aktywne życie, w którym nie brakuje wyzwań. To bardzo piękne, kiedy dzieci inspirują się swoimi rodzicami i  czerpią jak najwięcej z ich doświadczenia. Wszystkie akcje charytatywne i społeczne, w których przez swoją karierę wzięła udział Martyna Wojciechowska, na pewno były dla Marysi impulsem do tego, żeby również angażować się w pomaganie innym.

Źródło: Intagram/Martyna Wojciechowska

ZOBACZ TAKŻE

  1. Media nie znały całej prawdy dot. "wyrzucenia" Kurdej-Szatan. Pracownik TVP przypadkiem ujawnił wszystko, będziecie zdziwieni
  2. Benedykt XVI dostał udaru? Watykan zabiera głos ws. niepokojących doniesień
  3. 29-letnia córka Foremniak w ogóle nie pojawiała się w mediach. Jest zupełnie niepodobna do mamy, ogromne zaskoczenie
  4. Ponure doniesienia z Wielkiej Brytanii. Wypadek z udziałem konwoju księżnej Kate

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News