Ona naprawdę to zrobiła! Martyna Wojciechowska skoczyła z 4 tys. metrów (FOTO)

Ona naprawdę to zrobiła! Martyna Wojciechowska skoczyła z 4 tys. metrów (FOTO) Źródło: Instagram/Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska dała się poznać jako nieustraszona podróżniczka i dziennikarka, która dociera do miejsc, których nikt wcześniej nie odwiedzał. Nikt nie ma wątpliwości co do jej odwagi, tym razem jednak udało jej się zaskoczyć wszystkich. Naprawdę to zrobiła!

Martyna Wojciechowska jest zarówno doświadczoną dziennikarką, jak i wyjątkowo odważną podróżniczką. W swoim programie "Kobieta na krańcu świata" eksploruje najodleglejsze krainy geograficzne i bada ich kulturę. Celebrytka dociera do miejsc, w których nigdy wcześniej nikogo nie było. Słynie ponadto z umiłowania do adrenaliny i robienia rzeczy ekstremalnych. Ostatnio poinformowała o swoim kolejnym wyczynie, który naprawdę robi niesamowite wrażenie. 

Martyna Wojciechowska nie boi się niczego

Martyna Wojciechowska nie zwalnia tempa i znowu intensywnie pracuje nad kolejnymi odcinkami swojego programu. Jest kobietą niezwykle ambitną, więc zawsze chce dopiąć swego i przygotować materiał w perfekcyjny sposób. Dziennikarka znana jest również z tego, że lubi stawiać przed sobą wyzwania. 

Podróżniczka ostatnio pochwaliła się swoim dokonaniem, a jej ekstremalny wyczyn zasługuje na oklaski. Skok ze spadochronem z 4 tysięcy metrów musiał wymagać gigantycznej odwagi, lecz ona naprawdę to zrobiła, czego dowodem jest zdjęcie, które zobaczyć możecie poniżej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niesamowity wyczyn dziennikarki

Martyna Wojciechowska za pośrednictwem swojego Instagrama poinformowała fanów o tym, co udało jej się zrobić. Dziennikarka zdecydowała się na skok z 4 tysięcy metrów. Na samą myśl o takiej wysokości można dostać zawrotów głowy. 

-Tadam! Oficjalnie zostałam... SKOCZKIEM SPADOCHRONOWYM!
Wczoraj zdałam egzamin AFF! Skok z 4 tysięcy metrów, 1 minuta SWOBODNEGO LATANIA, czysta radość! - tak wyjaśniła całą sytuację Martyna Wojciechowska.

Dodała również, że do tego wyczynu zainspirowała ją jedna z bohaterek programu "Kobieta na krańcu świata" Heather Swan. Przyznała również, że ostatnio dużo dzieje się w jej życiu, ale bardzo cieszy się z tego, że udało jej się wreszcie spełnić swoje marzenie o tym skoku. 

Po raz kolejny Martyn Wojciechowska udowodniła, że jest nieustraszona i nie boi się niczego. Fani komentowali jej wyczyn z ogromnym podziwem. Gratulowali odwagi i życzyli spełniania kolejnych marzeń. 

Źródło: Instagram/Martyna Wojciechowska

ZOBACZ TAKŻE

  1. Do sieci trafiło prywatne zdjęcie Pawła Domagały z żoną. Będziecie przecierać oczy ze zdumienia
  2. Horoskop dzienny na wtorek 18.06.19. Sprawdź, co przewidział dla Ciebie los
  3. Ujawniono szczegóły nowego programu Roberta Janowskiego. Opadną wam szczęki
  4. Gwiazda seriali TVP urodziła. Podczas porodu nagle wparowała do niej policja

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News