Martyna Wojciechowska straciła dziecko
YouTube JastrzabPost
Joanna Szwalikowska - 16 Listopada 2020

Martyna Wojciechowska straciła dziecko. Opowiadała o tragedii ze łzami w oczach

Martyna Wojciechowska straciła dziecko. Gwiazda zdecydowała się publicznie opowiedzieć o ogromnej tragedii, jaka ją spotkała. Takie wyznanie wymaga nieprawdopodobnie dużej odwagi.

Martyna Wojciechowska to osoba, która niejednokrotnie miała styczność z ludzkimi tragediami. Jest osobą bardzo wrażliwą i wyczuloną na ludzką krzywdę. Swoje życie prywatne trzyma jednak z dala od kamer i blasków fleszy. Tym razem zdecydowała się podzielić publicznie bardzo osobistą historią.

https://www.pikio.pl/ksiadz-1511202-kb-wierni-wyszli-z-kosciolaOburzeni wierni wyszli z kościoła, nie chcą mieć nic wspólnego z księdzem. Zapowiadają dalsze działaniaCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska przeżyła ogromną tragedię

Uwielbiana polska podróżniczka przeżywa rok pełen wrażeń. W jej życiu doszło do dużej rewolucji. Niedawno gwiazda stanęła na ślubnym kobiercu razem ze swoim ukochanym Przemysławem Kossakowskim. Małżonkowie uznali jednak, że powiadomią o tym wszystkich swoich fanów dopiero po fakcie.

Udostępnili w mediach społecznościowych zdjęcia, na których pozują, eksponując obrączki. Na temat samej uroczystości małżonkowie jednak nie zdradzają zbyt wiele szczegółów. Martyna zdążyła już powrócić do obowiązków zawodowych - aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, a także udziela wywiadów i pisze felietony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

W swoim najnowszym felietonie, który ukazał się na łamach czasopisma "Wysokie Obcasy" gwiazda zdecydowała się podzielić bardzo osobistym wyznaniem. Wyznała, iż ma za sobą nieudaną ciążę.

- Czy poroniłam kiedyś ciążę? Tak. Czy miałam badania prenatalne? Tak, nawet te zaawansowane, bo podstawowe, przesiewowe okazały się niewystarczające. Czy przepłakałam wiele nocy, zastanawiając się, co zrobię, jeśli okaże się, że płód jest uszkodzony? Tak. Ale wtedy miałam wybór - podkreślała Wojciechowska.

Choć gwiazda nie chce wracać do tych bardzo trudnych dla niej wydarzeń, uznała, że musi podzielić się tym wyznaniem, aby walczyć o prawo wyboru dla wszystkich kobiet. Robi to również w mediach społecznościowych, gdzie niedawno dodała bardzo odważny post.

Wojciechowska opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w skórzanej marynarce, spod której ukazuje się biust. W opisie do zdjęcia gwiazda zwróciła się do wszystkich kobiet. Apelowała o to, by pamiętały, że każda z nich jest wartościowa, a na co dzień powinnyśmy się wszystkie wzajemnie wspierać.

- Zachęcam też do tego żebyśmy się WSPIERAŁY i były dla siebie życzliwe, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie. #WSPIERAMNIEOCENIAM M. PS. Materiał powstał przed falą strajków, które zalały Polskę, ale wierzę, że jest bardziej aktualny niż kiedykolwiek - pisała podróżniczka.

Dzisiaj grzeje:

1.Wszyscy zamarli podczas kazania abp Jędraszewskiego. "Będziemy sądzeni", internauci oburzeni

2. Rząd zamknie przedszkola? Właśnie padła jasna deklaracja, każdy rodzic powinien się zapoznać

3. Już jutro Polacy szturmem wparują do Lidla. Sklep oferuje maseczki za bezcen, bezkonkurencyjna oferta

Choć przywołanie wspomnień dotyczących poronienia, było niesamowicie dużym wyzwaniem dla gwiazdy, zdecydowała się ona mimo wszystko opowiedzieć o swojej tragedii. Utrata dziecka jest bardzo traumatycznym doświadczeniem dla każdej matki. Zwłaszcza jeśli jest ona zmuszona żyć ze świadomością, że dziecko, które w sobie nosi, umrze zaraz po porodzie.

Swoim wyznaniem, Wojciechowska wsparła Ogólnopolski Strajk Kobiet, który sprzeciwia się wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego, jaki zapadł 22 października. Uznano wówczas, iż aborcja w przypadku ciężkich oraz nieodwracalnych wad płodu jest niezgodna z Konstytucją, co wywołało oburzenie wśród Polek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z wiekiem coraz bardziej dokucza ci bezsenność? Wiemy, jak przywrócić naturalny rytm snu
  2. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  3. Lekarz z SOR-u zdradził, co wyrabia się za zamkniętymi drzwiami. Polacy nie mieli pojęcia
  4. Zacznie się 18 listopada dokładnie o 18:00, mamy potwierdzenie. Ogromne utrudnienia, pojawią się tłumy
  5. Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. "Świat się zmienia na naszych oczach"
  6. Niezastąpiony w walce z uporczywym kaszlem i bólem gardła. Syrop z tymianku stosuj przy pierwszych objawach przeziębienia
  7. Tak mieszka biskup na wsi: 21 hektarów i pałac za kilka milionów. Relacja rolnika
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wysokie Obcasy, Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News