Martyna Wojciechowska na niezwykłym zdjęciu
screen/YouTube.com/Magazyn Gala
Karol Zaborowski - 16 Czerwca 2019

Martyna Wojciechowska właśnie zamieściła z zdjęcie z ptakiem na twarzy. Jest tak epickie, że przejdzie do historii fotografii

Martyna Wojciechowska znana jest ze swojej miłości do zwierząt, jak i całej przyrody. Jednak czegoś takiego jej fani jeszcze nie widzieli w jej wydaniu. Podróżniczka zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, które bez wątpienia przejdzie do historii Internetu.

Martyna Wojciechowska podczas swoich podróży widziała niesamowite miejsca oraz zwierzęta, które często znajdują się poza zasięgiem zwykłych ludzi. Jest to niesamowita okazja do rozwijania jednej z jej pasji, jaką jest fotografia. Na jej profilach w mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć przedstawiających zapierające dech w piersiach krajobrazy, jak i niezwykłych ludzi, którzy swoją wytrwałością i umiejętnościami mogą stanowić prawdziwy wzór do naśladowania.

Jednak to właśnie jej ostatnie zdjęcie zwróciło szczególną uwagę internautów, a wszystko przez jeden mały szczegół, którym jest ptak, a dokładniej papuga. Tego typu zdjęcia często stają się prawdziwymi hitami w Internecie i zapadają ludziom na bardzo długo w pamięci. Nie da się ukryć, że to ujęcie jest po prostu bezbłędne.

Posądzana o romans z Wodeckim aktorka zszokowała publiczność festiwalu w Opolu. Rodzina Zbigniewa będzie wściekła?Posądzana o romans z Wodeckim aktorka zszokowała publiczność festiwalu w Opolu. Rodzina Zbigniewa będzie wściekła?Czytaj dalej

Martyna Wojciechowska z ptakiem na twarzy

Może i brzmi to głupio, ale tak właśnie jest, patrząc na zdjęcie znanej podróżniczki. Widzimy na nim dokładniej samą Martynę Wojciechowską, która na swoim ramieniu trzyma przepiękną papugę. Już sam ten fakt, mógłby przyciągnąć internautów, ale kluczem do fenomenu tego zdjęcia jest jego perspektywa.

Wszystko dlatego, że papuga zasłania część twarzy podróżniczki, doskonale dopasowując się do jej kształtu, a przez to, jeżeli nie patrzymy na resztę ciała ptaka, to można odnieść wrażenie, że jest on namalowany. Nawet oko ptaka położone jest na linii, gdzie normalnie powinniśmy zobaczyć oko Martyny Wojciechowskiej, a dziób papugi kończy się na jej nosie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Marta KaczyńskaUjawniono gdzie naprawdę pracuje Marta Kaczyńska. Szczęki opadną Wam aż do ziemiCzytaj dalej

Fani zachwyceni "Niesamowicie malarskie to ujęcie"

- SZTUKA KADROWANIA FOTOGRAFII - pisze Martyna Wojciechowska.

Zdjęcie zostało opublikowane zaledwie 3 godziny temu, a już zebrało ponad 30 tysięcy instagramowych serduszek i pojawiło się pod nim ponad 100 komentarzy. Internauci są bardzo jednomyślni, jeżeli chodzi o tę konkretną fotografię i nie kryją swojego zachwytu.

- Idealnie uchwycone - czytamy.

- Niesamowicie malarskie to zdjęcie - pisze jeden z internautów.

- Jedno z zabawniejszych zdjęć za sprawa zwierząt - dodaje internautka.

Raczej nikt nie ma wątpliwości, że te, jak i pozostałe komentarze nie są ani trochę przesadzone. Wygląda na to, że polski internet ma nową królową.

Martyna Wojciechowska fot. instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha zdębiała, gdy zobaczyła tę wiadomość. Mężczyzna zaoferował jej MAJĄTEK za 3h igraszek. Nie uwierzycie, co zrobiła!
  2. Zdębiejecie, jak zobaczycie PAŁAC, w którym mieszka Danuta Holecka! Takich luksusów nie ma nawet Marta Kaczyńska!
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? "Dewojtylizuje kościół"
  4. Wszyscy znali ją jako babkę Kiepską. Zdjęcie aktorki z młodości odbiera mowę
  5. Setki tysięcy emerytów nie dostaną 1100 złotych. Rząd chciał to przemilczeć
  6. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Książę jest gejem?!

DodaDoda i jej najcięższe grzechy. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!Czytaj dalej

źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News