Niewiarygodne! O córce Martyny Wojciechowskiej będą mówić wszyscy, szybowała jak samolot

Niewiarygodne! O córce Martyny Wojciechowskiej będą mówić wszyscy, szybowała jak samolot Źródło: Instagram - Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska zawsze podkreśla w wywiadach, że stara się mieć jak najlepsze relacje z córką. Jej pociecha dokonała ostatnio niesamowitego czynu. Podróżniczka z pewnością może chwalić się dokonaniami małej Marysi.

Martyna Wojciechowska od dłuższego czasu chwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych większością dokonań swojej córki. Podróżniczka jest bardzo szczęśliwa, że jej dziecko osiąga wielkie sukcesy pomimo swojego młodego wieku i czuje, że jest to coś, czym mogłaby się chwalić. Internauci również nie stronią od pochwał talentu młodej Marysi.

Jej najnowsze dokonania sprawiają, że Martyna Wojciechowska po raz kolejny postanowiła pochwalić się tym, co udało się osiągnąć jej córce. Stwierdziła, że wyczyn jej córki zasługuje na słowa uznania, z czym szybko zgodzili się fani w mediach społecznościowych. Mało kto może poszczycić się czymś, co już teraz potrafi zrobić Marysia Wojciechowska. Już niedługo o jej czynach mogą mówić wszyscy. Wszystko zależy od tego, jak będzie rozwijał się jej niewątpliwie niecodzienny talent.

Martyna Wojciechowska chwali się dokonaniami córki

Znana podróżniczka często zamieszcza na Facebooku to, co dzieje się w jej życiu. Kobieta nie ukrywa, że lubi dzielić się z internautami swoimi ważnymi momentami, ale również chwalić się sukcesami swojej córki. Tych z kolei jest bardzo dużo. Marysia Wojciechowska jest utalentowaną artystką, o czym wielokrotnie mówiła jej mama. 

Okazuje się jednak, że nie jest to jej jedyny talent dziewczynki. Jest ona również bardzo zaangażowana w nietypowy sport, który w Polsce zyskuje coraz większą popularność. Chodzi o skydiving, czyli zawody w tunelu aerodynamicznym. Kobieta zamieściła na Facebooku post opowiadający o wielkim sukcesie jej córki..

Martyna Wojciechowska czuje się bardzo dumna

- Aaaa! Pierwsze miejsce!!! Dziś Marysia zadebiutowała w profesjonalnych zawodach Indoor Skydiving w Katowicach, zaledwie rok od pierwszego treningu w tunelu areodynamicznym i... wygrała w kategorii semi pro (pół-profesjonaliści - przyp. red.)! W jury zasiadała m.in. Maja Kuczynska - wicemistrzyni świata i wielka Idolka mojej Marysi! - pisze Wojciechowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie da się ukryć, że gwiazda jest po raz kolejny dumna z tego, czego dokonała jej córka. Internauci gratulują jej wyczynu, twierdząc, że za parę lat Marysia Wojciechowska może być prawdziwą specjalistką w dziedzinie skydivingu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała!
  3. Przykre informacje. Czesław nie żyje
  4. Jedno z dzieci Przybylskiej i Bieniuka było wpadką. Wiadomo, które
  5. Poszła na przedłużanie paznokci do "ekspertki". Z jej dłońmi stało się coś potwornego
  6. To on mógł zamordować 10-latkę. W sieci krąży jego zdjęcie, już wcześniej było o nim bardzo głośno

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News