Pewnie widzieliście te kartki w Warszawie. Okazało się, że rozkleja je córka Martyny Wojciechowskiej

Pewnie widzieliście te kartki w Warszawie. Okazało się, że rozkleja je córka Martyny Wojciechowskiej Źródło: Instagram/Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska jest nie tylko dziennikarką i podróżniczką, ale również mamą 11 letniej Marysi. Wygląda na to, że dziewczynka nauczyła się od swojej sławnej mamy, że zaangażowanie społeczne i pomaganie innym to bardzo ważna sprawa. Wojciechowska chwali córkę za oryginalną inicjatywę.

Martyna Wojciechowska jest osobą bardzo zapracowaną, która angażuje się w bardzo wiele projektów społecznych, mających na celu poprawę warunków życia najbiedniejszych i najsłabszych. Jej działalność zawodowa inspiruje również inne osoby do większej wrażliwości społecznej. Wygląda na to, że tym razem za jej przykładem poszła 11 letnia córka gwiazdy. Dziewczynka wzięła udział w bardzo oryginalnej inicjatywie.

Martyna Wojciechowska inspiruje do działania

Martyna Wojciechowska jest nie tylko dziennikarką i podróżniczką. Na co dzień zajmuje się przede wszystkim byciem świetną mamą dla swojej córki Marysi. Wygląda na to, że dziewczyna bardzo podziwia pracę sławnej mamy i stara się iść w jej ślady, jeżeli chodzi o pomaganie innym. 

Marysia razem z koleżanką wymyśliły ciekawy projekt, który ma na celu zwiększanie poziomu wrażliwości społecznej. Martyna Wojciechowska pochwaliła swoją córkę publicznie za pośrednictwem mediów społecznościowych i poinformowała swoich fanów o inicjatywie córki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kampania poprawiająca humor

Być może osoby, które na co dzień mieszkają w stolicy widziały już tajemnicze kartki, pojawiające się w różnych miejsca w mieście. To są właśnie skutki działania córki Martyny Wojciechowskiej i jej koleżanki. 11-letnia Marysia wymyśliła, że będzie jeździć na wrotkach po całej Warszawie i rozwieszać "ogłoszenia" z pozytywnym przekazem, który ma poprawiać humor.

Cała akcja połączona jest z kampanią na Instagramie. Ludzie, którzy natkną się na te radosne wiadomości, mogą później wrzucić na profil kampanii swoje uśmiechnięte zdjęcie. Chodzi o to, żeby dzielić się z innymi dobrem i pozytywnym nastawieniem. Radość jest czymś, co powinno zarażać innych. 

- Moja Marysia z przyjaciółką Laurą wymyśliły kampanię poprawiająca humor #TakeSmile. Jeżdżą po Warszawie na wrotkach i wyklejają "ogłoszenia", które mają na celu poprawę nastroju przechodniów! Ludzie dzielą się zdjęciami i… uśmiechami. Genialne! I działa! Kocham dzieciaki za tę ich pomysłowość i chęć sprawiania, żeby świat stawał się lepszym miejscem do życia - komentuje całą sprawę Martyna Wojciechowska.

Dziennikarka ewidentnie jest bardzo dumna ze swojej córki. I słusznie! Zorganizowanie takiej oryginalnej i ciekawej akcji w tak młodym wieku świadczy o inteligencji dziewczynki. 

Kampania dobrego uśmiechu staje się coraz popularniejsza i z każdym dniem wzrasta liczba obserwujących jej profil na Instagramie. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym pięknym projekcie dzielenia się radością z innymi. 

Źródło: Instagram

ZOBACZ TAKŻE

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Porażające informacje TVN! Eksplozja przerwała głuchą ciszę w polskim mieście, są ranni
  4. Polsat: 10-latka zaginęła 200 metrów od domu. Gdy policjanci znaleźli jej ciało, byli przerażeni
  5. Michał Szpak wyszedł na miasto w samych majtkach. Nie uwierzycie, jaki dodatek wybrał do swojej stylizacji (FOTO)
  6. Zatrzymali pędzącą ciężarówkę. Gdy otworzyli drzwi, poczuli odór śmierci

Źródło: Instagram/Martyna Wojciechowska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News