Umarł w strasznych okolicznościach na jej oczach. Teraz Martyna Wojciechowska pokazała bliźniaki

Umarł w strasznych okolicznościach na jej oczach. Teraz Martyna Wojciechowska pokazała bliźniaki

Martyna Wojciechowska dzięki swoim podróżom doświadczyła niezapomnianych chwil i to nie tylko tych pozytywnych. Kilkanaście lat temu widziała, jak umiera bliska jej osoba. Teraz pokazała zdjęcie z bliźniakami.

Martyna Wojciechowska od zawsze uchodzi za pewną siebie, silną emocjonalnie kobietę. Nic dziwnego, bowiem bagaż doświadczeń, jaki dźwiga na swoich barkach, jest niewyobrażalnie wielki.

Lata temu stało się coś, czego gwiazda nigdy nie będzie w stanie zapomnieć, jednak po upływie czasu może spokojnie o tym mówić. Wielkie szczęście i wspaniałe święto natchnęło ją do tego, by znów wspomnieć o tragedii. Nie omieszkała również zamieścić zdjęcia z wyjątkowymi osobami. 

Martyna Wojciechowska widziała, jak umiera 

W roku 2014 Martyna Wojciechowska razem ze swoją ekipą filmową udała się na Islandię, by zrealizować kolejny odcinek programu "Misja Martyna". Nie była to ich pierwsza podróż ani tym bardziej ostatnia, dlatego zafascynowani widokami i pochłonięci pracą nawet nie podejrzewali, że może dojść do takiej tragedii. 

Wszyscy uczestniczyli w poważnym wypadku samochodowym, z którego nie zdołał ujść z życiem jej wieloletni przyjaciel i operator filmowy, Rafał Łukaszewicz. Choć sama podróżniczka poważnie ucierpiała podczas zdarzenia oraz wymagała długotrwałej rehabilitacji, dokładnie pamięta czas, gdy tak bliska jej osoba umierała. 

- Byłam tuż obok i długo nie mogłam zrozumieć dlaczego Rafał umarł, a ja ocalałam... - napisała na Instagramie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Celebrytka pokazała zdjęcie z bliźniakami 

Mężczyzna w chwili wypadku był ojcem trzyletnich bliźniąt, Julki i Kuby, którymi Martyna Wojciechowska postanowiła się zaopiekować. Teraz miała szczególną okazję nie tylko do tego, by nawiązać to tragicznych chwil, ale również do tego, by opublikować zdjęcie z dziećmi zmarłego przyjaciela. Okazuje się, że ci właśnie skończyli 18 lat, o czym gwiazda TVN musiała wspomnieć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl
 

- Mówi się, że rodziny się nie wybiera... A ja z tymi dwoma cudami ze zdjęcia stworzyłam prawdziwą RODZINĘ Z WYBORU OTO JULKA i KUBA (...) OBOJE SKOŃCZYLI 18 LAT!!! Jestem najdumniejsza na świecie! Wyrośli na wspaniałych, mądrych, empatycznych i pełnych marzeń ludzi (...) ŻYCZĘ WAM SAMYCH ŻYCZLIWYCH OSÓB W TEJ PODRÓŻY PRZEZ DOROSŁOŚĆ! KOCHAM WAS [pisownia oryginalna]- napisała pod zdjęciem. 

instagram/martyna.world/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Takiej reakcji kociej mamy nikt się nie spodziewał
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła Polakom SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News