Martyna Wojciechowska bez stanika
TRICOLORS/East News
Irmina Jach - 10 Listopada 2020

Martyna Wojciechowska pozuje bez stanika. Bardzo ważny powód, Polki biją brawo

Martyna Wojciechowska, która na ogół chroni swoją prywatność i stara się unikać komentarzy i publikacji dotyczących życia prywatnego, postanowiła podzielić się z internautami efektami sesji zdjęciowej, która została wykonana z bardzo ważnego powodu. Dziennikarka i podróżniczka nie założyła na nią stanika. Polki biją brawo.

Martyna Wojciechowska znana jest ze swojego zaangażowania w działania społeczne i charytatywne. Znana podróżniczka nie kryje swoich poglądów na różnorakie kwestie i robi wszystko, by okazać wsparcie kobietom. Najnowsza inicjatywa, w której wzięła udział, jest tego najlepszym dowodem.

Nie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobąNie żyje prowadzący kultowego teleturnieju. Oglądały go miliony, do końca walczył ze straszną chorobąCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie bez stanika

Na profilu Martyny Wojciechowskiej w mediach społecznościowych pojawiły się niesamowite, czarno-białe fotografie, które pochodzą z sesji do miesięcznika "Viva!". Na wielu ujęciach możemy podziwiać podróżniczkę topless. Nie bez przyczyny.

Dziennikarka postanowiła zwrócić w ten sposób uwagę na ważną akcję społeczną, której celem jest budowanie pewności siebie oraz samoakceptacji wśród kobiet. Podróżniczka postanowiła zaapelować do Polek, stawiając za przykład samą siebie.

- Moje ciało pozwoliło mi robić rzeczy niezwykłe. Jestem mu za to wdzięczna, choć nie zawsze traktowałam je dobrze. Wykorzystywałam je do swoich celów, oczekiwałam, że zawsze będzie mnie słuchało. Każda z moich blizn przypomina mi, że wygląd to coś bardzo ulotnego - napisała Martyna Wojciechowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Dlatego moja Fundacja UNAWEZA zainicjowała akcję pod hasłem I AM ENOUGH, czyli "Jestem wystarczająca". I chciałabym, żeby miała szeroki wymiar. Szerszy niż tylko uroda. Dziewczyny, nie pozwólcie, żeby wygląd definiował Waszą wartość! Każda z nas jest WYSTARCZAJĄCA. Pora w to w końcu uwierzyć - dodała podróżniczka

Polki, które obserwują profil Martyny Wojciechowskiej w mediach społecznościowych, są zachwycone najnowszą inicjatywą dziennikarki. Pod zdjęciami pojawiły się wyrazy podziwu, gratulacje i komplementy skierowane w stronę prowadzącej program "Kobieta na krańcu świata".

- Każda z nas jest wyjątkowa i niepowtarzalna, często zapominamy o tym w pogoni za złudnym pięknem zewnętrznym, dzięki, Martyna, za przypomnienie - napisała jedna z fanek.

Martyna Wojciechowska przeżyła wiele smutnych chwil, które niejednokrotnie odbiły się na wyglądzie jej ciała. Ostatnio w Bejrucie została potrącona przez samochód. To jednak nie pierwsze dramatyczne doświadczenie, jakie przeżyła. Przez lata na ciele dziennikarki pojawiały się kolejne blizny i siniaki, które będą towarzyszyły jej już zawsze.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje Ryszard Kasprzak. Zrozpaczona rodzina przekazała wiadomość

2. Dokładnie o północy w życie wszedł nowy zakaz. Porażająca wiadomość dla Polek i Polaków

3. Żona Kurskiego przerwała milczenie. Dziennikarze dotarli do porażającej prawdy o ochronie

- Nie eksponuję nóg, bo po wypadkach mam na nich wiele blizn, ubytki fragmentów mięśni. Mam popękane naczynia krwionośne po ciąży, ale też od zmiany ciśnień i poddawania ciała gigantycznym przeciążeniom - mówiła w wywiadzie dla "Vivy!".

- Na brzuchu też mam dużą bliznę, a w zasadzie kilka. Mam za sobą dramatyczną operację ratującą życie i została mi szrama w poprzek brzucha, potem doszła jeszcze kolejna po cesarskim cięciu - dodała podróżniczka.

Mimo tych pozornych mankamentów, Martyna Wojciechowska wygląda zachwycająco i udowadnia, że pomimo przeciwności pozostała piękną kobietą - zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Podoba wam się realizowana przez nią akcja?

Martyna Wojciechowska topless

Źródło zdjęcia: Instagram martyna.world

Najlepsze newsy dnia:

  1. Weterynarze walczyli do upadłego, żeby uratować psa bogatego biznesmena. Nie do wiary, jak im później podziękowano
  2. Nie żyje wybitny polski trener. Miał za sobą również karierę polityczną
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Najlepiej poznane planety nie mogą być siedliskiem życia. Powód jest zadziwiający
  7. Joe Biden zawdzięcza wnukom więcej, niż mogłoby się wydawać. Najmłodsi w rodzinie opowiadają o relacji z dziadkiem

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News