Martyna Wojciechowska zaliczyła poważną wpadkę
screen youtube.com/Kultowe Rozmowy
Karol Zaborowski - 9 Sierpnia 2019

Kompromitująca wpadka Martyny Wojciechowskiej. Fani doszli do prawdy, rozpętała się burza

Martyna Wojciechowska na swoim profilu facebookowym zaliczyła kompromitującą wpadkę, która została zauważona przez czujnych internautów. Cała prawda wyszła na jaw.

Martyna Wojciechowska, kręcąc swój program dla stacji TVN "Kobieta na krańcu świata", zwiedziła niemalże każdy zakątek naszego globu. Dziennikarka podróżuje po różnych egzotycznych miejscach również w czasie wolnym, ale jak podkreśla, według niej Polska jest najcudowniejsza. Chcąc podzielić się ze swoimi fanami ciekawymi miejscami z naszej ojczyzny, niestety popełniła poważną wpadkę, która zapewne prędko nie zostanie jej zapomniana.

Patrząc na to, jak wiele miejsc zwiedziła w swoim życiu Martyna Wojciechowska, można by pomyśleć, że Polskę zna jak własną kieszeń, ale nawet największym podróżnikom czasami zdarzy się popełnić gafę. Gorzej jest w momencie, kiedy wpis z naszą pomyłką dotrze do tysięcy osób, a większość z nich dostrzeże nasz błąd.

Mama była obrażana w kolejcePrzy kasie mama 2-latki została tak upokorzona, że nie mogła powstrzymać łez. Wymyśliła odbierającą mowę ripostęCzytaj dalej

Martyna Wojciechowska popełniła kompromitującą wpadkę

W naszym kraju pełno jest miejsc, które swoim wyglądem mogą przypominać odległe kraje i egzotyczne zakątki świata. Wbrew temu, co sądzi wiele osób, Polska to nie tylko miasta, wsie i pola, a wybierając miejsce na wakacyjny urlop, można znaleźć się w naprawdę magicznych sceneriach.

Martyna Wojciechowska w swoim wpisie chciała się podzielić z fanami przepięknym miejscem, które nazywane jest polskimi Malediwami. Niestety podróżniczka zaprezentowała na zdjęciu zupełnie inne miejsce, niż to, o którym pisała w samym wpisie. Ta żenująca wpadka nie uszła uwadze internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

NowotwórRak żołądka to złośliwy nowotwór, który zaczyna się niepozornie. Oto objawy, które powinny wzbudzić twój niepokójCzytaj dalej

- Kto chciałby zobaczyć MALEDIWY? Są bliżej niż myślicie. Tak wygląda z lotu ptaka Osadnik Gajówka w woj. wielkopolskim. To sztuczny zbiornik po dawnym wyrobisku węgla brunatnego. Za turkusową barwę wody odpowiada węglan wapnia. Niestety w zbiorniku NIE MOŻNA SIĘ KĄPAĆ (ze względu na zasadowy odczyn wody). Jest co podziwiać, prawda? POLSKA jest NAJFAJNIEJSZA! - napisała Martyna Wojciechowska.

Oczywiście tak jawna pomyłka nie mogła pozostać niezauważona przez internautów, którzy natychmiast zaczęli ją poprawiać w komentarzach pod wpisem.

- To jest zdjęcie parku Gródek w Jaworznie, a nie osadnika gajówka. Tak czy owak, w realu Gródek ma tyle wspólnego z Malediwami, co Radom z Nowym Jorkiem - czytamy w komentarzach.

Wojciechowska widząc reakcje ze strony swoich fanów, zrozumiała, gdzie popełniła błąd i teraz na jej profilu można już zobaczyć mieniony wpis, w którym umieściła wszelkie potrzebne poprawki. Sama również dodała komentarz od siebie, w którym dziękuję za to, że zwrócono jej uwagę i uprzedziła, że teraz będzie musiała odwiedzić oba te miejsca.

Dzisiaj grzeje:

1. Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

- Bardzo dziękuję za Waszą czujność! Jeszcze nie miałam okazji być w tym pięknym miejscu, ale w tej sytuacji to już na pewno odwiedzę! I Osadnik Gajówka też! - dodała podróżniczka.

Matyna Wojciechowska screen facebook.com/Martyna Wojciechowska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie uwierzycie, co Krystyna Pawłowicz przeżyła w dzieciństwie. Na jaw wyszły fakty na temat jej ojca
  2. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. 6-miesięczna Zosia miała już wyjść ze szpitala. Znienacka doszło do natychmiastowego wstrząsu, nie miała szans
  4. Lokaj za 10 tys. funtów zdradził sekret księżnej Diany. Cierpiała na okropną chorobę
  5. Kompromitująca wpadka Martyny Wojciechowskiej. Fani doszli do prawdy, rozpętała się burza

PolsatKtóre ze znanych gwiazd wciąż są wolne? Sprawdź u kogo masz szanse, w numer 7 nie dowierzamyCzytaj dalej

źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News